2737
2739

دیگه این مدلی کسی نمیره خواستگاری گناه دارن خانواده عروس کلی تو زحمت بیوفتن شما خودتونم اذیت میشین برین دو طرف هنوز همو ندیدن

قرار بزارن همدیگرو قبلش ببینن با هم صحبت کنن

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

ای کاش از قبل مراسم رسمی باهم اشنا میشدن تا مشکل وناراحتی ایجاد نشه .انشاءالله هردو خوشبخت بشن

هرگز با یک ادم نادان مجادله نکنید؛تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙁اخی خب مگ‌قبلش عکسشو نشونش ندادین؟ کاش قبل از اینکه رسمی‌برید خاستگاری اشنایی میزاشتین خودشون دو ...

دقیقا

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
2731

واسه همینه از سنتی متنفرم

حداقل بیرون ظاهر همو بپسندین جوری که طرف نفهمه

واس شناخت اخلاق برید جلو

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
چه خانواده های عجیبی پیدا میشن چطور میتونن کسی که کلا دخترشونو ندیده و با هم هیچ حرفی نزدن رو به عن ...

👏

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
2738
مگه تو‌خواستگاری دونفر همو نمیبینن بپسندن؟؟ خو خواستگاری سنتی همینه دیگه مام تو مرحله سوم همو دیدیمو ...

منظور شمااز مرحله سوم  چیه؟

هرگز با یک ادم نادان مجادله نکنید؛تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند...
اسی رفته آرایششو  پاک کنه😂

دارن مهمونی رو تحلیل و بررسی میکنن

وااای دیدی چطوری پذیرایی کردن

اون چ لباسی بود پوشیده بودن

دیدی؟؟؟؟ آخ چقد حال میده لعنت بهت کرونا ک این خوشیا رو ازمون گرفتی میدونی چند وقته این کارو نکردم

2706