2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

اخی

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
🙁اخی خب مگ‌قبلش عکسشو نشونش ندادین؟ کاش قبل از اینکه رسمی‌برید خاستگاری اشنایی میزاشتین خودشون دو ...

همون واقعا

وارد نی نی سایت شدی؟تسبیحواسه صلوات یادت نره⁦🖐🏼⁩📿

کاش قبل از خواستگاری با اطلاع خانواده پسر و دختر برن کافه ای جایی همو ببینن که هم اینجوری رو دست خانواده ها خرج و زحمت نذارن همم کسی کوچیک نشه 

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
داداشت نپسنده بعد پاشده رفته دختره خاستگاری عجب چیزایی

مگه تو‌خواستگاری دونفر همو نمیبینن بپسندن؟؟ خو خواستگاری سنتی همینه دیگه مام تو مرحله سوم همو دیدیمو پیندیدیم

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
2706