2737
2734
عنوان

آیا مادر پدر غزاله فرار کردن ترکیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15421 بازدید | 214 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از دیشب تو اینستا بحثه زدم‌گوگل نوشته بسته شد سالنش

آرایشگاهش کدوم منطقه بود

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
تو اینستا چند تا پیج نوشتن  خانواده ارمانم گفتن ما خیلی مدرک داشتیم ولی سکوت کردیم لج نکنن چون ...

مثلا چی؟

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
اگه زنده باشه چی😕 اگه بی گناه اعدام بشه چیی😕 پس این که میگن سر بی گناه تا پای دار میره ولی بالای ...

این همه پلیس و قاضی و روانپزشک و روان شناس گفتن قاتله و  تو محل جرم مدرک پیدا کردن و ۸ سال بردن و آوردنش . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
راس بود پدر آرمان می‌گفت غزاله رو تو ترکیه دیدن رو ویلچر؟

دیده بعد نیاورده پسرشو نجات بده؟!

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
تو اینستا چند تا پیج نوشتن  خانواده ارمانم گفتن ما خیلی مدرک داشتیم ولی سکوت کردیم لج نکنن چون ...

مکه میشه مدرک داشته باشند لج کنن 

مدرک داشت میداد دست قاضی قاضی طرف حق رو می‌گرفت و ب لج بازی طرف مقابل چیکار داشت قاضی

یعنی چی؟

با زباله های  بازیافتی  مکانیزه شده .  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706