2737
2734
عنوان

آیا مادر پدر غزاله فرار کردن ترکیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15322 بازدید | 214 پست
من موندم سگ رد یاب نداشتن که ببرن مهل تخلیه زباله ها اخه دو روز بعد قتل ارمان اعتراف کرده واقعا دا ...

اره مشکوکه 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

من تهمت نمیزنم ولی میگم شاید یه درصد وقتی ارمان دختره رو کشته خونوادش باهاش همکاری کردن حالا یا با اسید یا هرجور دیگه جنازه رو از بین بردن ک انقد کش پیدا کرد و جنازه ای پیدا نشد 

نمیدونم الله و اعلم

ولی اینکه غزاله زنده باشه بعیده خونواده دختره اگه میخواستن انتقام بگیرن ده سال گرفتن مریض نیستن دخترشون باشه و بیگناه کسیو اعدام کنن

برادر ارمان  استوری گذاشته ک پیج فیس بوک غزاله رو کی بسته براش نوشتم ایا زمان گذاشته باشی بعد یکسال پاک نمیشه؟؟؟ ایا هک کردنش کار سختیه؟؟؟؟

ایا رمزشو کسی از قبل داشته باشه و اینکارو کرده باشه کار سختیه؟

هنوز جوابمو نداده

به نظرم خونواده ارمان داره شلوغش میکنن

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر برای تفریح رفته باشن چیش عجیبه؟ بعد از کلی کشمکش بالاخره به خواستشون رسیدن حالا رفتن یه کم از ای ...

مادر غزاله ک تو یکی از صحبتاش گفته بود هرچقدر برای اینکه نظر ما عوض بشه و‌رای تاخیر کنه بافشاری میکنه همونقدر ما رو تصمیممون مصرتر میشیم

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
من تهمت نمیزنم ولی میگم شاید یه درصد وقتی ارمان دختره رو کشته خونوادش باهاش همکاری کردن حالا یا با ا ...

بخدا منم موندم داستان چیه 

از طرفی میگم‌حق با خانواده غزاله هست

از طرفی میگم آرمان

از طرفی میگم غزاله اینا راس میگن

از طرفی خیلی ابهام داخل پرونده وجود داره 

فقط خدا میدونه 

2731
مادر غزاله ک تو یکی از صحبتاش گفته بود هرچقدر برای اینکه نظر ما عوض بشه و‌رای تاخیر کنه بافشاری میکن ...

اره دیدم 

و فضای مجازی هم بی تقصیر نبود که خانواده غزاله رو حسابی پر کردن مردم