2752
2739
اره مال من قسمت کلیتوروس قهوه ایه ولی لابیا خیلی تیره بود نا متقارن و چروک و یخورده هم بیرون بود میگ ...

مباركههه عزيزم

ببين هنوز زوده ازت سوال كنم اما اينكه ميدوني بعد اين عمل اون قسمت سفيد هم ميشه ؟من رفتم دكتر زنان بهم گفت نيازي به اين عمل نداري فقط چربي تزريق كن همه مشكلاتي كه داري باهاش حل ميشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درک نمیکنم چرا باید این عمل انجام بشه من این عملو اگه جنبه زیبایی داشته باشه جنایت میدونم  به ...

مگه چه اشكالي داره زيباتر بشيم من دماغم رو عمل كردم زيباتر شده ابروهامو كاشتم زيباتر شده خوب واژينال رو هم عمل كنم زيباتر بشه چه اشكالي داره

2731
بدن هرررکس به نوع خودش خیلی هم زیباست و هیچ بدن زشتی وجود نداره🙂   اینکه اعتماد به نفس م ...

اصلا زن رو پذیرفتن یعنی با بدنش روحش احساسش اندامش پذیرفتن

بعدشم کی موقع سک .س اونجا رو نگاه میکنه البته حرفمو پس میگیرم توی پیش نوازی ها و لیکینگ ها کاملا ارتباط تنگاتنگ وجود داره خخخ 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
درک نمیکنم چرا باید این عمل انجام بشه من این عملو اگه جنبه زیبایی داشته باشه جنایت میدونم  به ...

عزیزم عمل زیبایی‌ دماغ هم پس جنایته 

چ حرفا میزنید خب آدم با زیبایی اعتماد به نفس میگیره حالا عمل صورت یا سینه یا پایین 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
سفید نمیشه

اخه من يكبار قبل و بعد اين عمل رو ديدم همچين سفيد و براق شده بود برام سوال بود كه اصافه ها رو ميبرن ديگه چجوري سفيد ميشه اخه

مگه چه اشكالي داره زيباتر بشيم من دماغم رو عمل كردم زيباتر شده ابروهامو كاشتم زيباتر شده خوب واژينال ...

شما قطعا قبل عملم زیبا بودین 

ولی خیلی چیزا باعث تغییر معیار زیبایی توی روان ما شده 

اعتماد به نفس نداریم فکر میکنیم فقط با عمل زیبا میشیم

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
عزیزم عمل زیبایی‌ دماغ هم پس جنایته  چ حرفا میزنید خب آدم با زیبایی اعتماد به نفس میگیره حالا ...

منم تا جاييكه پول و حس داشته باشم عاشق جراحي هاي زيبايي ام البته نه اينكه سلامتي مو به خطر بندازم يا خودم رو وحشتناك بكنم در حد اصلاحات جزيي در بدنم

مثلا خواهرم سينه اشو پروتز كرده اما برنداشته يه پروتز خيلي گنده و نامناسب بزاره به اندازه گذاشته كه تركيب اندامش رو قشنگتر كرده خودم هم همينطور

عزیزم عمل زیبایی‌ دماغ هم پس جنایته  چ حرفا میزنید خب آدم با زیبایی اعتماد به نفس میگیره حالا ...

اگه اعتماد به نفس داشته بودین انقد با این عملا جسمتون رو اذیت نمیکردین 

دماغ غیر عملی هم زیباست

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
اصلا زن رو پذیرفتن یعنی با بدنش روحش احساسش اندامش پذیرفتن بعدشم کی موقع سک .س اونجا رو نگاه میکنه ...

من میخوام از دست افکار اینا سر به بیابون بذارم  

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           

کاش اطلاعاتتون رو ببرید بالا خیلی خیلی ادمای انگشت شماری هستن لابیاشون با بقیه بدن همرنگ برین پشت پرده فیلم های ...... ببینین خودتون رو با اون حجم عمل و گریم و افکت مقایسه نکنید 

یکم فکر کنید مگه الت اقایون با بقیه بدنشون همرنگه که شما فکر میکنید لابیا باید همرنگ باشه 

ضمن این که الکی خودتون رو زیر تیغ جراحی ندین ممکنه حس جنسیتون کم شه و دیگه بر نگرده 

این عمل فقل به درد کسایی میخوره که خیلی لابیا بزرگ و اویزون دارن موقع راه رفتن دچار مشکل میشن که خیلی تعداد این افراد انگشت شماره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇