2733
2734
عنوان

به خواهرم گفتم قصد دارم با دوست شوهر سابقم اشنا بشم ازم حمایت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 53 پست

حالا ببینا باز یکی دهنشو وا کرد گف حجاب همه رفتن به حاشیه. 

اسی خیلی تصمیم سختیه واقعا فقط اگه واقعا آشنا شدی با طرف و مشاوره رفتی و اینا قبول کن. دوست شوهر سابقتم هست که باشه. شوهرت عرضه داشت از دستت نمی‌داد. 

به نظرم اگه بحث جدی شد با خانوم طرف هم صحبت کن بددل نباشه یه وقت از اون ور بوم بیوفتی. 

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »
هنوز با شوهرت دوسته؟ به نظرم شوهرت آبروتو ببره اگه با دوستش ازدواج کنی.کلی تهمت بهت میزنه

دوست صمیمی و رفیق گرمابه و گلستان نیستن.پدرهاشون دوستن باهم اینا فقط ببینن جایی همو سلام میکنن و یا مراسمات دعوت میکنن همو

حس خوبیه یکی رو داشته باشی هی بیاد در گوشِت بگه کاش زودتر پیدات میکردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ببینا باز یکی دهنشو وا کرد گف حجاب همه رفتن به حاشیه.  اسی خیلی تصمیم سختیه واقعا فقط اگه ...

خانومش ایران نیس.

2728
حالا انگار اونایی که حجاب ندارن  مثل مروارید تو ک و ن صدفن      

نه ما اون مروارید لبه صاحلیم هرکی میاد باپاشوتش میکنه 😂

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
2738
خانومش ایران نیس.

🙃دیار باقی که نشتافته خواهرم 

شماره شو بگیر چهارتا وویس بذار براش خوب. البته بعد که خوب آقاهه رو محک زدی ازش اجازه بگیر بگو میتونم یه صحبتی هم با همسر سابقتون داشته باشم. خوب بررسی ش کن موقع این سوال ببین هول میشه ریلکسه مقاومت میکنه یا چی 

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »
من دو ساله از شوهرم جدا زندگی میکردم چون کارای طلاق طول کشید

بهرحال شوهرت بوده.زمانی مطلقه محسوب میشه ک مهرطلاق بخوره تو شناسنامه .اینکه جدا بودی ی نوع قهر محسوب میشد.

حالا هم ک جدا شدی ب خودت فرصت بده.چون ازدواج با دوست شوهر هزارتا حرف حدیث پشتش هست

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
اره میدونم میگه.مادر و خواهرشم میگن مطمئنم.ولی با توجه به شرایط من و محله ای که توش زندگی میکنم و یه ...

خب نداشته باشی مگه زندگی همش ازدواجه یه مدت به خودت فرصت بده درسته میگی جدا زندگی کردی دوسال ولی جداییت تازه بوده بنظرم فرصت زیادی لازمه 

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
نمیتونید بعد از ازدواج برید شهر دیگه زندگی کنید؟

اخرین بار شوهرم گفت قصد داره مهاجرت کنه.منتظر میمونم ببینم برنامش چیه برا ازدواج عجله ندارم.شوهر سابقم تازگی استادیار شده.میخواد ازینجا بره

حالا انگار اونایی که حجاب ندارن  مثل مروارید تو ک و ن صدفن      

خیلی بی ادب ولی بامزه بود🤣🤣🤣

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2706