2726

گفت شوهرت هیچ حقی نسبت بت نداره و اندازه همین اقا بت نامحرمه.اگه بحث زن رفیق و خیانت و اینا هم بخواد از خودش در بیاره قضیه خیانت کردن خودش که باعث طلاقمون شد رو تو کل دنیا پخش میکنیم.خواهرم گفت به شوهرش میگه راجب اون اقایی که دارم باهاش اشنا میشم تحقیق کنه.گفت مرد خوبیه ثروتمندتر و باشخصیت تر و سربه زیرتر از شوهر سابقمه.من دیروز هم مفصل راجبش تاپیک زدم بعضیا گفتن نه بلاکش کن این از اول به تو چشم بد داشته منتظر بوده طلاق بگیری.اما من یادم نمیاد قبلا دیدی جز خواهرانه بهم داشته باشه و پاکترین دوست شوهرم بود.اهل هیچی نبود و خودشم طلاق گرفته.همدردیم.توی سه سالی که جدا شده با توجه به کیس هایی که بش معرفی شده از هیچکس خوشش نیومده میگه تو محجبه ای و مثل مروارید تو دل صدف میمونی.

حس خوبیه یکی رو داشته باشی هی بیاد در گوشِت بگه کاش زودتر پیدات میکردم!

من برا دیدار حضوری با توجه به مزاحمتای همسر سابقم هنوز امادگی ندارم فقط تصویری با این اقا حرف میزنیم.واقعا مرد خوبی به نظر میاد خیلی ارومه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا انگار اونایی که حجاب ندارن  مثل مروارید تو ک و ن صدفن      

نظر اون بود من نگفتم.اخه شوهر سابقم با چادرم مخالف بود و مسخرم میکرد

دوست شوهر سابقت بوده🤦

چ روئی داره

بعدش شما حداقل باید ۱۸ ماه از طلاقت بگذره ک وارد رابطه جدید بشی

مگه چندسالتع ک فکرت اینه ک زود شوهر کنی.خوشبخت شدن همیشه ب ازدواج کردن نیست

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
حالا انگار اونایی که حجاب ندارن  مثل مروارید تو ک و ن صدفن      

😂😂😂😂😂😂😂😂به نظرم حجاب هیچ ربطی به پاکدامنی نداره

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

یه مقدار صبر کن ...به خودت فرصت بده ..و اینکه راجع به آینده فکر کن .‌‌..زود شوهر نکن

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

بنظرم شوهرت بعدا دنیا رو پر میکنه که زنم با رفیقم دوست بوده واسه همین طلاق گرفته که با اون ازدواج کنه من باشم این مرد طلای نابم باشه ردش میکنم چون ادمی بوده که با زندگیه قبلیم ارتباط داشته و ممکنه بعد مشکلاتی پیش بیاد 

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
دوست شوهر سابقت بوده🤦 چ روئی داره بعدش شما حداقل باید ۱۸ ماه از طلاقت بگذره ک وارد رابطه جدید بشی ...

من دو ساله از شوهرم جدا زندگی میکردم چون کارای طلاق طول کشید

بنظرم شوهرت بعدا دنیا رو پر میکنه که زنم با رفیقم دوست بوده واسه همین طلاق گرفته که با اون ازدواج کن ...

اره میدونم میگه.مادر و خواهرشم میگن مطمئنم.ولی با توجه به شرایط من و محله ای که توش زندگی میکنم و یه بار طلاق گرفتم هیچ خواستگار نرمالی ندارم

2706