2737
2739
عنوان

دخترم ژیلت برداشته موهای صورتش رو زده

| مشاهده متن کامل بحث + 5661 بازدید | 134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بگو اخه دقیقا عیبش چیه😐 خیلی چیزارو الکی بزرگش کردن والا خواهرمن رنگ کرد هیچی هم نشد چهارتا عک ...

باش.

کاربری سابقم ترکید😏شعارمن:نیست درمان مردم کج فهم را جز خاموشی .ماهی لب بسته خون در دل کند قلاب را 😊
2728
عزیزم ولی واقعا رنگ مو قبح نداره ولی آرایشو لباسهای جلف درست نیست...ولی رنگ مو چه قبحی داره

اخه برا دختر ۱۲ ساله نه که شاید ۲۰ به بالا اره .ولی اخه زیر ۱۸ واقعا عقده ای بازیه بنظرم

کاربری سابقم ترکید😏شعارمن:نیست درمان مردم کج فهم را جز خاموشی .ماهی لب بسته خون در دل کند قلاب را 😊
2740
قبول کنید که زمانه عوض شده.این کارها هم چیز خاصی نیستند،بعد یک مدت از سرشون خواهد افتاد

برا دختر ۱۲ ساله خوب نیست ...

وای خدای من مگه قرار نیست بین زن و دختر یه فرقی باشه؟  مگه قراره دختر ۱۲ ساله مو رنگ کنه یعنی ا ...

این مغز شماس که جلفه

اون قدیم بود که بخاطر یه رنگ مو و یه بیرون رفتن ازدواج میکردن و بدبخت میشدن

الان دخترامون رو پای خودشون وای میسن و به تفاوتای زنا و دخترا توجه نمیکنن

زن و دختر نداریم هردوتاشون مونثن این ذهن شماس که این فرهنگو جا انداخته

تورو خدا گیسامو ول کنین من فقط نظر خودمو گفتم
قبول کنید که زمانه عوض شده.این کارها هم چیز خاصی نیستند،بعد یک مدت از سرشون خواهد افتاد

زمانه رو هم خودمون با عادی سازی عوض کردیم‌... 

وای خدای من مگه قرار نیست بین زن و دختر یه فرقی باشه؟  مگه قراره دختر ۱۲ ساله مو رنگ کنه یعنی ا ...

فرق هست بین زرد عقدی و یه تیکه مو رو صورتی کردن

#نه_به_سقط_جنین_عمدی  #جنین_انسان_است  
2706