2733
2734
با عکس بیبی چک پر بازدید نمیشید پس پست اول بزارید 

پر بازدید بشیم چی میشه؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه یعنی احتمال زیاد مثبته اما ادرار زیاد ریختی عزیزم مبارکه دو روز دیگه برو آزمایش که سطح هورمون ب ...

وای نهههه🥺🥺

ما تازه ۴ ماهه اومدیم سر خونه زندگیمون

خیلی زوده واسه بچه دار شدن🥲🥲🥲

خودمو دلداری میدم که منفیه بابا

اره

خراب بوده عزیزم، یکی دیگه با ادرار اول صبح بزن 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731
وای نهههه🥺🥺 ما تازه ۴ ماهه اومدیم سر خونه زندگیمون خیلی زوده واسه بچه دار شدن🥲🥲🥲 خودمو دلدار ...

😁

منم ۶ماه بود ازدواج کرده بودم که باردار شدم، الان دخترم بزرگ شده

راستشو بخوای خوشحالم که باردار شدم چون مسیر زندگیمون رو به خوشی رفت.

ان شاءالله شما خم خوشبخت باشید.❤

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740

خرابع یکی دیگه بزن

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀