2410
2553
با عکس بیبی چک پر بازدید نمیشید پس پست اول بزارید 

پر بازدید بشیم چی میشه؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه یعنی احتمال زیاد مثبته اما ادرار زیاد ریختی عزیزم مبارکه دو روز دیگه برو آزمایش که سطح هورمون ب ...

وای نهههه🥺🥺

ما تازه ۴ ماهه اومدیم سر خونه زندگیمون

خیلی زوده واسه بچه دار شدن🥲🥲🥲

خودمو دلداری میدم که منفیه بابا

اره

خراب بوده عزیزم، یکی دیگه با ادرار اول صبح بزن 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2720
وای نهههه🥺🥺 ما تازه ۴ ماهه اومدیم سر خونه زندگیمون خیلی زوده واسه بچه دار شدن🥲🥲🥲 خودمو دلدار ...

😁

منم ۶ماه بود ازدواج کرده بودم که باردار شدم، الان دخترم بزرگ شده

راستشو بخوای خوشحالم که باردار شدم چون مسیر زندگیمون رو به خوشی رفت.

ان شاءالله شما خم خوشبخت باشید.❤

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2714

خرابع یکی دیگه بزن

🇯🇴القدس لنا☠️ترسناک ترین علت تعلیق توی سایت میرسه به من !! داعش رو لعنت کردم و یه عده گزارش زدن و تعلیق شدم با دستور نی نی یار 🙄 یعنی فقط خدا میدونه چند درصد کاربرای اینجا تفکرات داعشی دارن.....                                               شهید اوینی خوب گفته : بگذار دشمن خود را فریب دهد،اینده از آن ماست. ⛔                ما نسل سلیمانی ها هستیم ما نسل انقلاب و اقتدار ملی هستیم.  😭ما هم نسلان ارمان ها و عجمیان هایی هستیم که مظلومانه به شهادت رسیدند و تلخ است که درمیان ما نیستند و شیرین است که امسال در جوانان و نوجوانان هزاران ارمان علی وردی داریم ما رهروی علی اکبرت هستیم و فدا کردن جانمان در مقابل شور بی پایانت احلی من العسل است.❌ ما پدر و مادرمان را فدای راه و مسیر و مکتب تو میکنیم، باقی چیز ها که بماند...🌹  و بعد از اشوب ها و فتنه، هنوز هم پابرجا هستیم و این است اقتدار اکثریت مردم 😁