2737
2739
عنوان

عشق سابقم زنگ زد میایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 57 پست

حالا برنگردی از رو کنجکاوی بگی چرا زنگ میزنی اون بفهمه شناختیش دیگه کار تمومه یا خطتو عوض کن یا وقتی زنگ زد بده بابات یا داداشت جواب بده بترسونتش 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

عزیزدلم لطفا خواهشا آرامش خودتو خانوادتو زندگیتو بهم نریز یه چراغ سبز نشون بدی زندگیت خدابی نکرده داغون میشه ازدواج کردی مثل قبل به همسرت متعهد و پایبند باش فراموش کن خطتو عوض کن یا کلا شماره ناشناس جواب نده

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا خیلی جرعت داری 

ما یه نفر تو اینستا بهمون‌پیام‌میده دست و‌پامون میلرزه ک ادامه نده شوهرمون نبینه فکر بدی نکنه درموردمون تو‌چطوری انقد ریلکسی عشق سابقت بهت زنگ‌میزنه و‌هنوز دنبال علت زنگ‌زدنشی؟؟؟!!!یه در صد فک‌کن سرِ بحثو‌باز کنه و تهدیدت کنه ک‌همه‌ویزو به شوهرت میگه ...زندگیتو‌نویخای؟؟اگه‌میخای خطتو‌عوض کن یا شماره ناشناس جواب نده

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
منتظر یه جرقه از شماست . اصلا کنجکاوی نکن.بخدا آرامشت بهم میریزه .به سرم اومده که میگم

منممم

پشیمونم از فرصت دوباره ای که به طرفم دادم برای ابراز دلتنگی

اگر یه تماس یا یه پیام رو نادیده بگیری خیلی بخودت و اون لطف کردی

احتمالا میخواد تو پیگیرش بشی 

این کارش عمدی مشخصه. میخواد تو پا پیش بذاری 

محلش نده. بلاکش کن

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738

اینا فیلمشونه

اون میدونه تو متاهلی و مستقیم حرفشو نمیگه و میخواد ببینه با اینکه متاهلی باز باهاش حرف میزنی یا نه

میخواد مثلا بگی شناختمت و سرحرف رو باز کنه

فقط خطت رو عوض کن

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
خب مگه میدونه من شناختمش؟بهش نگفتم شناختم

خب اون وقتی زنگ میزنه نمیدونه که تو تنهایی یا ن برای همین میگ اشتباه گرفتم ک تو زنگ بزنی. و این میشه شروع ی درد سر خیلی بزرگ‌...

2706