2733
2734
عنوان

عشق سابقم زنگ زد میایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 57 پست
اینا فیلمشونه اون میدونه تو متاهلی و مستقیم حرفشو نمیگه و میخواد ببینه با اینکه متاهلی باز باهاش حر ...

آهان واسه همین حرف زده؟که من بشناسمش وسر حرف باز بشه؟

گیریم اینجا بهت بگن دلیل زنگ زدناشون اینه که دوست داره،، خب میخوای چکار کنی؟

شمارتو عوض کن قال قضیه رو بکن

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اون وقتی زنگ میزنه نمیدونه که تو تنهایی یا ن برای همین میگ اشتباه گرفتم ک تو زنگ بزنی. و این میشه ...

من ک اصلا زنگ نزدم وپیامم ندادم بهش بعد از زنگ زدناش چون شناختمش.

2731
من ک اصلا زنگ نزدم وپیامم ندادم بهش بعد از زنگ زدناش چون شناختمش.

حتی اگ خدایی نکرده ی درصد از زندگیت راضی نیستی بهش زنگ نزن و هر کاری میتونی بکن ک دیگ نتونه بهت زنگ بزنه 

گیریم اینجا بهت بگن دلیل زنگ زدناشون اینه که دوست داره،، خب میخوای چکار کنی؟ شمارتو عوض کن قال قضیه ...

عوض میکنم حتما . حتی اگر عوضم نکنم من پا نمیده بهش هر چقدرم زنگ بزنه

بفهمه شناختم چی کار میکنه مثلا؟؟

دبگه سر صحبتو باز میکنه بعدم تهدیدت میکنه باهاش حرف نزنی ابروتو ببره

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2740
آهان واسه همین حرف زده؟که من بشناسمش وسر حرف باز بشه؟

آره میخواد مثلا تو اس بزنی که فلانی میدونم کی هستی و از قصد زنگ میزنی که شروع کنه به حرف زدن

که درصورت شکایت و فهمیدن همسرت بگه تو شروع کردی

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
آره میخواد مثلا تو اس بزنی که فلانی میدونم کی هستی و از قصد زنگ میزنی که شروع کنه به حرف زدن که درص ...

اگر من سرحرف باز نکنم ممکنه یه روز  خودش زنگ بزنه وخودشو معرفی کنه وسر حرفو باز کنه؟؟