2733
2739
عنوان

انتخابتون کدوم بود؟(خواستگار)

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 133 پست
دقیقا پسره خوب سر و زبون داره از این نظر ک اینطوری بیشتر می پسندم خودمم کم نمیارم ازش🤣

عزیزم سنت کمه این چیزا برات جذابه‌ ... ولی وقتی سنت بمن برسه ۲۵ بشی میفهمی ک اول شرایط مالی مهمه. بزرگترا چرا مهریه رو گذاشتن بخاطر اینکه جنس پسرارو خوب می‌شناسن اگه چیزیو ساده بدست بیارن قدر نمیدونن.

وقتی طرف فقط با سر زبون مخ تورو بزنه پیش خودش تورو کم ارزش میبینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم  ..... ببین بخاطر خونوادت هیچوقت عتناد ب نفست نیاد پایین جلوی پسره.حالا تو ک چیز بدی ...

نه گلم اتفاقا خودمو دست پایین نگرفتم اصلا

چندباری تلفنی هم صحبت کردیم گفتم تاوقتی شناختمون کامل نشه نمی تونم جوابی بدم 

خودم پکیژای مختلف دیدم راجع نحوه برخورد تو رابطه و سیاست های زنانه و...

2731
ن عزیزم اتفاقا پسری ک بدون خونه و ماشین فقط با ۵ تومن حقوق میخواد ی دخترو صاحب شه بیشتر تیزو بزه‌ ب ...

پسر مودبی و مهربونی بوده تا الان

حالا صبر می کنم بیاد مشهد بیشتر صحبت کنیم

2740
عزیزم واقعا هیچ تجربه ای نداری اگه دوس داشتی مث  خواهر کوچیکترم بهت یاد بدم درخواست دوستیمو قبو ...

میشه ب منم یاد بدی؟همه بهم میگن باهوشی ولی بی سیاست 

لایک 🚫 نکن مرسی  کاربری سوممه...کابری دست دونفره😊💞
۵ تومن حقوق میدونی ینی چی؟ ۲ تومن اجاره خونه ۳ تومن خرج زندگی تو یک ماه. ۱۵ روز  بری سوپرمارک ...

راست میگی

تو خونه بابا هم کم سختی نکشیدم

میفهمم بی پولی چیه

اگه تاالانم داشتم ب اولیه فکر می کردم فقط بخاطر این بود ک در آینده شغل آزادی هم راه بندازه و اوضاع بهتر شه

می دونی چون اکثر پسرا الان خونه و ماشین ندارن اولش یکم سختی بکشی ولی بعدش راحتی اگه طرف خوب باشه بازم ارزششو داره

اما الان اگه اولی اوکی شه دیگه سختی هم نمی کشم(از نظر مالی البته)

راست میگی تو خونه بابا هم کم سختی نکشیدم میفهمم بی پولی چیه اگه تاالانم داشتم ب اولیه فکر می کردم ...

در آینده میخام شغل راه بندازم

در آینده میخام خونه بخرم به اسمت کنم

در آینده میخام ماشین بخرم 

این قول های مردا هیچوقت عملی نشده....

خرشون ک از پل گذشت میگن کی کجا من؟ کی تو کیی اصلا  

کسی ک بخاد در آینده کاری کنه اصلا نمیگه هیچوقت. حالا گیریم سختی ام کشیدی باهاش پولدارم شد فک میکنی قدر میدونه؟ نه 

تورو اون زنی میبینه ک فقط بلدی سختی تحمل کنی و پولای زیادشو میره خرج دخترای جدید میکنه‌

2706