2737
2734
عنوان

الان همه به سفیدی و بور بودن اهمیت میدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 41 پست

اینجوری فکر نکن

مقایسه بین خواهرا همیشه بوده ولی تو خودتو زیبا ببینه مطمئن باش بقیه هم اینجوری حس میکنن

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ چیزی به پای چشم و ابروی مشکی نمیرسه خودتو اذیت نکن سعی کن زودتر عمل کنی دماغتو و خودتو با کسی مقایسه نکن مخصوصا اینجوری که بخای ابروهای پرپشتت که خیلیا حسرتشو میخورن کم پشت بشع اگه سبزه ام هسی چه بهتر بهترین رنگ پوسته ب نظر من❤️❤️

2740

وقتی شوهرت تو رو انتخاب کنه یعنی از قیافه سبک تو خوشش میاد...در کل سلیقه ها متفاوته ولی ی سری قیافه ها هستن که واقعا زیباست و برای همه تحسین برانگیزه...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
ابروی کم پشت ک هیچکس دوست نداره😐 بعدم تو چیکار شوهر داری شاید اصلا تا آخر عمرت ازدواج نکردی یاد بگ ...

چرا انقد جملمو بد نوشتم الان ویرایش کردمم

بزرگترین دشمن زنان، زنان احمق هستند🕊️
این شعرو احتمالا یه سبزه نسروده؟    

والا از قدیم ورد زبونه همه بوده . تا اونجایی ام ک من میدونم همه دنبال ادمای سبزه ان . من خودم سفیدم ولی چیزی ک عیان است .. 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
این شعرو احتمالا یه سبزه نسروده؟    

😂😂😂😂

خدایی رنگ پوست اصلا خیلی مهم نیس تو زیبایی تناسب اجزای صورت با هم مهمه حتی شاید یکی دماغش بزرگ باشه ولی به صورتش بیاد

بزرگترین دشمن زنان، زنان احمق هستند🕊️