2737
2739
عنوان

الان همه به سفیدی و بور بودن اهمیت میدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 41 پست
اینجا همه دنبال سفیدن 

هرکس تو رنگ پوست خودش زیباترینه مطمنا ‌. 

اینک بگی فقط سفیدا خوشگلن 

یا فقط سبزه ها و گندمیا خیلی زشته افکار عهده بوقیه 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیدا ولی اگر سفید و بور بخواد که نمیاد شمارو بگیره میره همونارو میگیره دیگه این سلیقه ایه بعضی ...

آخه میترسم یکی که من ازش خوشم بیاد و بیاد خواستگاریم بعدش که خواهرمو ببینه از خواهرم خوشش بیاد😢

هوای حوصله مان ابریست 💚
اره حالم بده داغونم

خوب اگه شوهر آیندت ازت خوشت نیاد ک نمیاد خواستگاری در نتیجه اول از ظاهرت خوشش میاد ک میاد تا با اخلاقت بدونه.در زندگی مشترک بیشتر اخلاق تا ظاهر

2731
خوب اگه شوهر آیندت ازت خوشت نیاد ک نمیاد خواستگاری در نتیجه اول از ظاهرت خوشش میاد ک میاد تا با اخلا ...

آخه میترسم یکی که من ازش خوشم بیاد و بیاد خواستگاریم بعدش که خواهرمو ببینه از خواهرم خوشش بیاد😢

هوای حوصله مان ابریست 💚

خوبی؟؟؟؟؟؟؟

اینا چیه میگی؟؟؟؟؟

طرف مگه تاحالا بور ندیده؟؟؟

خب اگر برو دوس داشت که عاشق سبزه نمیشد که بعد بیاد یهو خواهر بورتو ببینه و از خود بیخود بشه  

حرفا میزنیا بعدشم شاید خواهرت قبل تو ازدواج کرد

حالاااا تا قسمت چی باااشه

2740
ببخشید شما کجای ایرانین که سبزه دوس دارن اطرافیانتون؟

دقیقا مرکز ایران 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .