2733
2734
عنوان

در چه حالید؟

103 بازدید | 23 پست

بچه ام خوابیده اودم بخوابم از بس صدا اومد نتونستم 

گرسنه ام هستم

شوهرمم سرکاره تا ۹ و ۱۰ شب

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ناراحتم

اومدن نی نی سایت راحت شم😐

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

من هنوز زیر‌پتوام. دیشب خواب دیدم ماه اخر بارداریمه و تازه فهمیدم و درب در دنبال ماما همراه میگردم‌ مامانمم میگه پولش مهم نیست فقط ی بیمارستان عالی برو .بعد یکی میگه برو بیمارستان قم..عجیب بود

زندگی زیباست
گشنمه ولی حسش نیست پاشم غذا بخورم

🙁حالا برادر من تا گشنه ش شه من فوری همه چی میارم براش

اما برا خودم سختمه😂چرا یکی نیس برا منم بیارههههه

نا عدالتی تا کی🤔😂

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2738

آب برنج گذاشتم برنج آبکش کنم نزدیک اومدن مهمونا بذارم دم بکشه 

یه خبری بهم رسیده لامصب استرس ولم نمیکنه دستام می لرزه 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

هیچی دارم حرص میخورم شوهرم خونه رو به گند کشیده 🥺🥺دیروز به سختی خونه رو تمیز کردم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
🙁حالا برادر من تا گشنه ش شه من فوری همه چی میارم براش اما برا خودم سختمه😂چرا یکی نیس برا منم بیار ...

دقیقا اصلا حسش نیست پاشی غذا بخوری بخاطر همین ترجیح میدم گشنه بمونم😂😂

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
چی شده 

عمم حالش بد شده بردن دکتر 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

خونه رو تمیز کردم دسته گل..ظرفا نهارو شستم..شوهرم رفت سالن فوتبال منم دارم دخترم رو میخوابونم چایی دم کرده بودم منتظرم دخترم بخوابه بزم با بسکوییت بزنم و نی نی سایت کردی کنم

2706