2726
عنوان

در چه حالید؟

103 بازدید | 23 پست

بچه ام خوابیده اودم بخوابم از بس صدا اومد نتونستم 

گرسنه ام هستم

شوهرمم سرکاره تا ۹ و ۱۰ شب

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ناراحتم

اومدن نی نی سایت راحت شم😐

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

من هنوز زیر‌پتوام. دیشب خواب دیدم ماه اخر بارداریمه و تازه فهمیدم و درب در دنبال ماما همراه میگردم‌ مامانمم میگه پولش مهم نیست فقط ی بیمارستان عالی برو .بعد یکی میگه برو بیمارستان قم..عجیب بود

زندگی زیباست
گشنمه ولی حسش نیست پاشم غذا بخورم

🙁حالا برادر من تا گشنه ش شه من فوری همه چی میارم براش

اما برا خودم سختمه😂چرا یکی نیس برا منم بیارههههه

نا عدالتی تا کی🤔😂

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 

آب برنج گذاشتم برنج آبکش کنم نزدیک اومدن مهمونا بذارم دم بکشه 

یه خبری بهم رسیده لامصب استرس ولم نمیکنه دستام می لرزه 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

هیچی دارم حرص میخورم شوهرم خونه رو به گند کشیده 🥺🥺دیروز به سختی خونه رو تمیز کردم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
🙁حالا برادر من تا گشنه ش شه من فوری همه چی میارم براش اما برا خودم سختمه😂چرا یکی نیس برا منم بیار ...

دقیقا اصلا حسش نیست پاشی غذا بخوری بخاطر همین ترجیح میدم گشنه بمونم😂😂

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
چی شده 

عمم حالش بد شده بردن دکتر 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

خونه رو تمیز کردم دسته گل..ظرفا نهارو شستم..شوهرم رفت سالن فوتبال منم دارم دخترم رو میخوابونم چایی دم کرده بودم منتظرم دخترم بخوابه بزم با بسکوییت بزنم و نی نی سایت کردی کنم

2706