2733
2739
عنوان

سنگ لوزه در آوردم...

2836 بازدید | 26 پست

یه مدتی بود که هر چقدر مسواک میزدم و دهان شویه استفاده میکردم بازم دهنم یه بوی به شددددددت بدی داشت 

دیروز چراغ گوشیمو روشن کردم و باهاش کل دهنمو چک کردم. فکر میکردم شاید دندونم پوسیده باشه

ولی یهو دیدم ته گلوم پرررررررررر از گوله های سفیده

با ته براش آرایشیم یکیشو در اوردم بو کردم واااااااااااااااااااااااای نگم از بوش

خیلی بد بود خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلیییی بد بود 

تک تک گوله های سفیدو در اوردم 

خداروشکر دهنم اصلا دیگه بو نمیده

کسی بوده که این مشکل داشته باشه؟؟؟

کسی مونده چی کار باید بکنم تا دیگه اینطوری نشه؟؟؟

دختری هستم با قلب آبی از تبار آسمانِ آبی💙

چندددددش

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حق داری والا  خودمم نمیدونم چرا اینطوری شده    

الان موز و برنج دمپخت درست کن بخور تا جاش ببنده زود 

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋

گلو درد اینا نداشتی؟

عمل کنید عمل ؛ سپس آن را ناتمام نگذارید درتصمیمی که گرفته اید استقامت بورزید استقامت صبور باشید صبور پرهیزکاری پیشه کنید پرهیزکاری. قطعا برای شما پایانی است ﴿بهشت﴾ خود را به آن پایان برسانید. با انجام آنچه خداوند از حق خود بر شما واجب کرده و وظایفی که برای شما بیان داشته به خداوند روی آرید. من شاهد شمایم و در روز قیامت به نفع شما شهادت خواهم داد. نهج البلاغه حکمت 178
حق داری والا  خودمم نمیدونم چرا اینطوری شده    

خیلیا اینجوری میشن مشهد ی جایی هست به اسم بندی در میارن اینکه عمل کنی اشتباهه

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋