2737
2734

بچه ها شوهرم بهم پول میده ولی ازهمون روزخاستگاری گفته منوتو نداریم پولامون واس همه‌.‌مثلا اون پول مخفی کنه یا من مخفی کنم نداریم ولی من از قبل ازدواج باهاش ۱۵تومن توبانک دارم ک بهش نگفتم و مخفیه..فقط میدونم اگ لو برم خیلی بد میشه.....از اینطرفم شوهرم هرچی داده بهم مخفیانه توحساب دبگ پس انداز کردم حالا با اونا کار ندارم ولی میگم این ۱۵تومنو چیکار کنم بی ارزش نشه‌.طلای شکسته بخرم یا سکه؟یا چی بخرم ک ۱۰۰درصد سود کنه چون اصن تحمل ندارم حتی ی ریال ضررکنم....الان ک توبانکه از سودش قرعه محلی ثبت نام میکنم هی زیادتر میشه...

طلای بدون اجرت یا دسته دوم بخر تا پولت بی ارزش نشه

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ضرر ک نمیکنم نه؟

دست دوم بخری نه 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2740

نگو بهش عزیزم...قول شما برای بعد ازدواج بوده و پس اندازتون قبلش ...پس دینی به گردن ندارید...اگرم فهمید بگو برای مامانت هست و با مامانت هم هماهنگ باش

بهتره همیشه برای خودت بیه پس انداز مخفی داشته باشی...به مدا اعتمادی نیست...ولی مواظب باش نفهمه

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2706