2737
2739
عنوان

بیاین ببین بدبخت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3615 بازدید | 145 پست
حالا اون به من ربطی نداره که اروابطشون چطور در هم باز بود

نگفتم به شما ربط داره 

منظورم اینه باید مراقب باشن همه پدر مادرا 

به هر حال بچه ۸ ساله اون چیزی که از پدرمادرش دیده اجرا کرده دیگه 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نرفتن که چاره نیس... فقط باید حواست جمع باشه تنها نذارید با کسی..🚶‍♂️

خب وقتی تو یه جمعی بچه زیاده هی میرن اینور اونور به بازی کردن نمیشه من تنها یه سره پاشم دنبال دخترم یا به دخترم بگم بشین کنارم تکون نخور 

حالا من با فامیلامون قطع رابطه کردم ولی فامیلای شوهرم وقتی همه جمع هستن {قبل کرونا منظورمه} همه بچه ها رو میذارن داخل اتاق خواب ک تو پذیرایی ک بزرگا نشستن سر و صدا نکنن یه عالمه دختر و پسر هم هستن همه هم قد و نیم قد 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2738
خب وقتی تو یه جمعی بچه زیاده هی میرن اینور اونور به بازی کردن نمیشه من تنها یه سره پاشم دنبال دخترم ...

میدونم این هنوز خوبشه..

مورد داشتیم بچه رو ۵ دقیقه تنها گذاشتن یکی اونیکی رو به کشتن داده...🚶‍♂️

بخاطر همینه همیشه میگم با تمسخر نیگا نکنین خیلی کار سختیه..🚶‍♂️

هیچی نمیگه  گفتم خوابیده بود آخه اگه ببرم ار دست داده باشه جواب شوهرم رو چی بدم

خب احتمالا تو تنهایی بعدش عصبانی باهاش برخورد کردین بچه ترسیده سعی کنین کم کم نرمش کنید چون ممکنه در آینده دچار واژینموس (اگه درست نوشته باشم)بشه بهتره کم کم نرم از زیر زبونش بکشید

اگه انگشتشو دیدین که خیلی داخل برد بازم معلوم نیست که دقیقا همون نقطه فرو کرده باشه شاید مجاری ادرارش باشه در ضمن اگر ماما هم ببرید و به فرض بگه که بکارتش از دست رفته نامه میدن بهتون و ترمیمش کاملا قانونی انجام میشه نگران نباشید همسرتون هم سعی کنید با همین استدلال راضی کنید و قطعا باید بهشون بگید هر چند سخت و در ضمن اصلا ایشون نباید به روی دخترتون بیارن چون وقتی بزرگ بشه تصویر خوبی تو ذهنش نمیمونه فقط اینکه شوهرتون میدونه باید بین شما دوتا باشه

خب وقتی تو یه جمعی بچه زیاده هی میرن اینور اونور به بازی کردن نمیشه من تنها یه سره پاشم دنبال دخترم ...

من هنوز پدر و مادر نشدم بدونم حستون نسبت به بچه هاتون چیه..🚶‍♂️

فقط یه چیزی رو میدونم که اگه بچه رو ایزوله بزرگ بشه بی نهایت بهش ظلم شده...🚶‍♂️

من خودم اینجوری بزرگ شدم بعدا بهتر شدم ولی بچگی نکردم از بابا مامانم بخاطر این موضوع نمیگذرم🚶‍♂️

میدونم این هنوز خوبشه.. مورد داشتیم بچه رو ۵ دقیقه تنها گذاشتن یکی اونیکی رو به کشتن داده...🚶‍♂️ ...

حالا خداروشکر وقتی کرونا اومد دخترم 6 ماهش بود دیگ هم دورهمی نرفتیم خونه فامیلای شوهرم الانم 2 سالو نیمشه 

اره خودمم تجربه تلخ از این تنهایی با بچه های فامیل دارم واسه همون چشمم ترسیده 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
خب احتمالا تو تنهایی بعدش عصبانی باهاش برخورد کردین بچه ترسیده سعی کنین کم کم نرمش کنید چون ممکنه در ...

به دخترم عصبانی نشدم البته کم ولی پسر خالم رو دعوا کردم آخه بچه ۸ ساله بره زیر ترمیم  آخه مشکل اینجاست که شوهرم با شوهر خالم بدن بفهمه میکشه 

من این چیزا رو دو سه سال پیش به دخترم گفتم الان هشت سالشه جاهای خصوصی بدنش براش نام بردم ک کدوم اعضا ...

مثلا چی نامی بردی برای اعضای خصوصیش منم دختر دارم دوتا هم پسر نگرانم از الان

خدایا مرسی 😊😊😊   
2706