2726
عنوان

بیاین ببین بدبخت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3611 بازدید | 145 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجاش جالبه چرا همش دوستداران هجمه درست کنین  بجای یکم راهنمایی اگه همچین اتفاقی برای خودت افت ...

ببین کلا حرفات پر تناقض هر چی هم توضیح میدی بیشتر باورم نمیشه بیخیال ول کن برو به اونا که باور دارن توضیح بده منم ریپلای نکن بای

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است ،با دوستان مروت با دشمنان مدارا
2728

من خودم دختر دارم اتفاقا هشت سالشه یه چیزی میخاد بگه چند بار حرفشو عوض میکنه.یا یه کار اشتباهی میکنه نمیگه چند روز بعد میگه ترسیدم که بهت بگم یا خجالت کشیدم روم نشد بیشتر مواقع راست نمیگه...چطوریه که باور نمیکنید شمااا.....استاتر حتما الان نامه بگیر چن سال دیگه هزار اتفاق ممکنه بیفته یا اون دکتر نباشه...بعد یه چیزی شوهرت بلایی سر اون بچه پسرخالت نیاره مطمئنم ازش متنفره....

خدیا شکرت
من خودم دختر دارم اتفاقا هشت سالشه یه چیزی میخاد بگه چند بار حرفشو عوض میکنه.یا یه کار اشتباهی میکنه ...

ممنونم عزیزم 

آره وقت یه دکتر پزشک قانونی گرفتم که دوستمون گفت حتما نامه میگیرم نه شوهرم اونطوری نیست ولی ممکنه با باباش دعواش بشه ولی دلم برای دخترم خیلی میسوزه از صب رفته تو اتاق بیرون نیومده منم رفتم گفته مامان برو بیرون منم گفتم بزار راحت باشه 

ولی حتما باید پیش مشاور ببرمش

منم دقیقا همسن بچت بودم که با یکی پسرای فامیل فقط و فقط از سرکنکجکاوی پیش هم لخت شده بودیم و... ...

وای چقد بدشانس🤦‍♂️😂

من وقتی کوچیک بودم بیشتر به سینه ها کنجکاوی میکردم میگفتم چرا پسرا ندارن دخترا دارن🚶‍♂️

ملاک تشخیص دختر از پسر برا من سینه بود فکر میکردم همه جامون شبیه همه🤦‍♂️

خیلی از بزرگترا فکر میکنن بچه ها همه چیو میدونن بعد مخصوصا اینکارو کردن...

پسر بچه کمتر از ۱۰ سال اصلا ارکت نداره...

با انگشت هم امکانش نیس گفتم که نگرانی نداره...

منم دقیقا همسن بچت بودم که با یکی پسرای فامیل فقط و فقط از سرکنکجکاوی پیش هم لخت شده بودیم و... ...

من دعواش زیاد نکردم ولی پسر خالمو هم من و هم خالم دعواش کردیم