2733
2739
عنوان

یه لحظه بیاین

136 بازدید | 12 پست

ممکنه الان شوهرم به دروغ گفته باشه میره استخر رفته باشه جای زن خرچی گفتم عکس بده گفت خونه بابام رفتم چایی خوردم ولی من دیدم با اون زنه آنلاین بود😭😭 الانم میگم عکس بده نمیده میگه تو رختکن عکس میدم 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم ک پیش کسی باشه ک دیگه نیازی ب چت نداره 😐😶

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2731
آدم ک پیش کسی باشه ک دیگه نیازی ب چت نداره 😐😶

زنه از هفت 59 یا 49 آنلاین نشد اینم مجبوری به من جواب داد الن زنگ میزنم جواب نمیده 😭

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

این جواب ندادن مشکوک نیست😭😭

زنه از هفت 59 یا 49 آنلاین نشد اینم مجبوری به من جواب داد الن زنگ میزنم جواب نمیده 😭

خودتواذیت نکن گلم فوقش مطمئنم ک شدی راهتوازش جداکن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
خودتواذیت نکن گلم فوقش مطمئنم ک شدی راهتوازش جداکن

نمیتونم 12 هفته حاملم بچم یه سالو یه ماهشه 😭😭😭😭

2740
نمیتونم 12 هفته حاملم بچم یه سالو یه ماهشه 😭😭😭😭

😔😔

مگه اول صبحی هم میرن استخر اونم تو این سرما😫😫

همین من میترسم دعا کنین برام😭