2737
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273539 بازدید | 2133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان ماشین پر لباسه  حال ندارم روشن کنم  از لباس پهن کردن متنفرم  کاش خشک خشک تحوی ...

تو منی😂😂

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
لباس خونگی که اتو نمیخاد 

من برا دخترم همیشه اتومیکنم برا خودم زیاد نه😂😐

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
چرااااا😐😂😂😂

بدجور وسواس داره😂😂😂

دوست عزیزم که امضام و میخونی یه صلوات مهمونم میکنی هم برا شادی روح مامانم که فقط دوماه بعد تولد ۳۹ سالگیش منو تو ۱۹ سالگی تنها گذاشت یدونه برا سلامتی دخترکوچولوم که تو ۲۰ سالگی اومد کنارم💙💙 
مادرشوهرم گوشت خورشتو میجوعه ببینه پخته یا نه دوباره شوتش میکنه داخل قبلمه خورشت

اییی حالم بهم خورد این دیگه کیه

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
2738
منم از پهن کردن لباس متنفرم

ی بار لباسا رو از لباسشویی در اوردم ریختم کف اتاقی که اصن توش نمیریم واسه خودشون خشک شن

بوی نم گرفتن مجبور شدم باز بشورمشون🥲

خیلی ظلم بود

رویاشونم😁
لباس خونگی که اتو نمیخاد 

بعضی لباسا میخوان

دوست عزیزم که امضام و میخونی یه صلوات مهمونم میکنی هم برا شادی روح مامانم که فقط دوماه بعد تولد ۳۹ سالگیش منو تو ۱۹ سالگی تنها گذاشت یدونه برا سلامتی دخترکوچولوم که تو ۲۰ سالگی اومد کنارم💙💙 

دوستم ميومد خونم وقتي ميرفت دسشويي بعدش ميومد تو اشپزخونه دستاشو دوباره ميشست مثلا ادعاي تميزيش بود يني متنفر بودم ازين كارش حالم ازش بهم ميخورد من اينقد رو سينك حساسم ديگه شوهرمم ميدونه 

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
ینی خیلی چندشن🤢🤢🤢🤢🤢

چند بار بهش گفتم برا گند کاریاش نه به خاطر این میگه تو مریضی وسواس داری برو دکتر...جیگرش دراد

میشه برای شادی روح شوهرم صلوات بفرستی ممنون میشم...مریم ۶۱ تعلیق شدم 
آخه چه کاریه یه ظرف شستنه دیگه 😅😅😅

😅😅😅😅

خوابگاه یعنی گشادی

یعنی تنبلی

تازه یکی از پسرای کلاسمون میگفت چهار نفر تو یه اتاق بودیم 

هیچکدوم حاضر نبودیم اتاق رو جارو بزنیم 

دیگه بالاخره اومدن اتاق رو متر کردن 

بعد تقسیم کرده هر کسی پنج متر جارو میزده میداده به بعدی😁😁

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2706