2733
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273902 بازدید | 2133 پست
یه کاربری تو تایپیکی میگفت هر وقت میخوام غذا بخورم رو بشقابم مشبا میکشم که بعد غذا نشورمش🤢🤢🤢🤢

این کار رو اکثرا تو خوابگاه میکنن😅😅😅😅

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
مامانم این اخلاق و داش ابجیمم یادمه 14-15ساله بودم میگفتم بذار مامان بعدمیشورم میگف باشه بعد میدیدم ...

مامان منم سریع میشوره

ولی نتونستن تو مخ من کنن😐

رویاشونم😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاد ی خاطره افتادم رفتم خونه زن عموم بچه بودم بعد گفت با دخترم برین حموم من از بچگی وسواس داشتم نمیتونستم پاهام بدون کفش کف سرامیک بیاد 🤮 انقدر گریه کردم گفتم نمیخوام برم ولی زوری منو فرستاد حموم بعدش ک رفتم خونمون دوباره رفتم حموم 😆 حالا فک میکنم چقدر تباه بودم بعدش نرفتم تو دسشویی پاهامو بشورم 

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2731
مادرشوهرم گوشت خورشتو میجوعه ببینه پخته یا نه دوباره شوتش میکنه داخل قبلمه خورشت

این دیگه آخرش بود

هیچوقت خونشون غذا نخور

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

من بعضی وقتها شده واسه 

مسواک تنبلیم میشه تا صبح بیدار میمونم صبح مجبوری مسواک میزنم میخوابم خیلی سنگینه برام مسواک زدن البته حالا نشده مسواک نزده بخوابم

ولی هر شب انگار میخان جونمو بگیرن

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....
مادرشوهرم گوشت خورشتو میجوعه ببینه پخته یا نه دوباره شوتش میکنه داخل قبلمه خورشت

چطووور ممکنه حالا من دیدم ک با قاشق کی دهن زدن خورشت هم بزنن ک نمیخورم دگ ولی این دگ نوبره والا

عضو گروه گل رز بنفش         💜💜💜💜💜                                  وزن اولیه76800...... وزن بعدی 72500.....             وزن بعدی70500..... وزن هدف 68
شوهر منم وسواس  داره مدام در حال غر زدنه

خیلی سخته خدا نصیب هیچکس نکنه غراش تمومی نداره

دوست عزیزم که امضام و میخونی یه صلوات مهمونم میکنی هم برا شادی روح مامانم که فقط دوماه بعد تولد ۳۹ سالگیش منو تو ۱۹ سالگی تنها گذاشت یدونه برا سلامتی دخترکوچولوم که تو ۲۰ سالگی اومد کنارم💙💙 
مامان منم سریع میشوره ولی نتونستن تو مخ من کنن😐

خواهر شوهرم همیشه باهام بحث داره میگه نکن این کارتو یکم استراحت کن چ اجباریه اخه ولی نمیتونم اصلا، ابجیم خیلی خیلی تمیزه هر لحظه بری خونش برق میزنه ی تیکه لباس کثیفم نداره همون لحظه میشوره ماشین لباسشوییش خراب بود بادست میشست بعدحمام ولی من لباس و همون لحظه نمیشورم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

گشاد ترین خودمم 

استخر شخصی رفته بودم دور از چشم خانواده

لباس خیسمو گذاشتم پشت کمد تا هفته بعد یادم رفت برش دارم😐البته یادم بود زورم میومد

صندلی کامپیوترم انگار کمده بس ک لباس روشه

میریزم اونجا ک کمد بهم نریزه مجبور نباشم جمع کنم

مامانم خونه نباشه غذا نمیخورم ک ظرف نشورم

بازم بگم ؟😐😂 

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘
ای وای😑😑😑

زندای خوابگاهی هست دیگه

تازه بعضیا دستمال میکشیدن بجای شستن😄😄😄

2706