2737
2734
عنوان

سر شعله های گازم نابود شد 😔😪

400 بازدید | 16 پست

سلام من سر شعله های گازمو گذاشتم تو ترکیب اب گرم و سیف و چند منظورع الان که اومد بشورم دیدم سیاه شده با سیم افتادم به جونش سیاهیش رفت اما بازم مثل قبل نشده گازم استیل اخوانه شما میگید چیکار کنم ☹☹😭

تازه یک ماهه عروسی کردم حیف به این زودی گازم نابود شه 😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا ای بلا سر منم اومد من گذاشتم تو پدر نانو واب  اب گرم گرم شده بود پ شعله ها سیاه با سیم دستم شکست تا سفید کرد باز مثه قبل نشدن و داخلشون دستم نمی رسید سیاهه  منم تازه مستقل شده بود یه ماه بود چون قبلا مستاجر بود کفتم خوب نمیز شن   ریدم بهشون 😆😂

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
همه اتفاقات همین‌ماه اول میفته اخه سریه ماه چی کثیفی داشت ک ب جونش افتادی

راست میگه من قابلمه هام خط انداختم شیر ظرفشویی لک شد ..روی یهچالم خط افتاد تازع یبارم که داشتم جاروبرقی همینجوری میکشیدم محکم خورد ب ستون و کلی ازگچش پرید همه ی اینا توماه اول اتفاق افتاد

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2740
خوب میشه یعنی بین جلاسنج و این گیر کردم 

عزیزم اینو انجام بده فردا صبح توقابلمه رو پر اب کن طوری که روی سر شعله ها رو بگیره بعد ی استکان ابلیمو بریز بزار ۱۰ دقیقه یا بیشتر بجوشه بعد تاثیرشو میبینی

2706