2733
2734
عنوان

کار با بچه های دیر اموز واقعا سخته 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 36 پست
بیخیال خود منم کلی غلط تایپی دارم  یاسمین چطوره؟ب منم گفتن حتما ببر کار درمان ولی هیچ کار درما ...

پسرت که اوتیسم نیست 

فقط دقتو تمرکزش پایینه 

یاسمینم بد نیست دو هفتس انحراف چشمشو عمل کردیم که خیلی خیلی سخت بود 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرت که اوتیسم نیست  فقط دقتو تمرکزش پایینه  یاسمینم بد نیست دو هفتس انحراف چشمشو عمل کر ...

نه نیست 

ولی میگم اون اقا کارش خوبه و با بچه هایی سختر از وضعیت پسر من کار کرده و ب نتیجه رسونده 

عزیرمممم حالش الان چطوره؟؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
همچنان بچه دبگه ای نمیخوای

وای نه اصلاااااااا و ابدا ینی شرایط پسرم ی جوری شد ک مث کابوسه برام اصلا دلم نمیخواد شرایط تکرار بشه باز 

از نظر مالی هم اصلا و ابدا نمیتونیم چون کلاسا و هزینه های متفرقه ی پسرم واقعا زیاده

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
نه نیست  ولی میگم اون اقا کارش خوبه و با بچه هایی سختر از وضعیت پسر من کار کرده و ب نتیجه رسون ...

خداراشکر خوب میشه و پیشرفت میکنه 

یاسمینم عملش سخت بود 

وای نه اصلاااااااا و ابدا ینی شرایط پسرم ی جوری شد ک مث کابوسه برام اصلا دلم نمیخواد شرایط تکرار بشه ...

منم سختمه بچه دیگه ای هزینشو نداریم فعلا ولی نمیگم نمیخوام چون میترسم یه روزی بشم 

دیگه میدونب 😬

خداراشکر خوب میشه و پیشرفت میکنه  یاسمینم عملش سخت بود

حال عمومیش الان چطوره؟عزیزم کاملا درکت میکنم ک چی کشیدی خدا کمکمون میکنه قطعا

منم سختمه بچه دیگه ای هزینشو نداریم فعلا ولی نمیگم نمیخوام چون میترسم یه روزی بشم  دیگه میدونب ...

چند روز پیش داییم میگفت ی بچه ی دیگه بیاری اینم شرایطش بهتر میشه ها 😑قیافه ام و فحش هایی و تو دلم بهش دادم 

2738
حال عمومیش الان چطوره؟عزیزم کاملا درکت میکنم ک چی کشیدی خدا کمکمون میکنه قطعا

خوبه خداراشکرسه روز اول سخت نرین روزای عمرم بود

چند روز پیش داییم میگفت ی بچه ی دیگه بیاری اینم شرایطش بهتر میشه ها 😑قیافه ام و فحش هایی و تو دلم ب ...

همه همینو میگن 

منم واقعا دیگع داره حسودیم میشه اوناییکه تند تند بچه های سالمو خوب میارن 

اونوقت من درگیرم 

خوبه خداراشکرسه روز اول سخت نرین روزای عمرم بود

عزیزم 😢😢😢😟😟😟الان بهتره؟قوی باش این روزا هم میگذره مث تموم روزای بد دیگه

منم سختمه بچه دیگه ای هزینشو نداریم فعلا ولی نمیگم نمیخوام چون میترسم یه روزی بشم  دیگه میدونب ...

سلام عزیزم من کم و بیش باهاتون از طریق این سایت آشنا هستم اگه بچه دیگه بیاری روحیه دخترت بهتر میشه هرچند مهم هست حوصله شو داشته باشی و بارداری راحت تا به یاسمین جان هم رسیدگی کنی انشالله  دخترت هم  خوب میشه

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
همه همینو میگن  منم واقعا دیگع داره حسودیم میشه اوناییکه تند تند بچه های سالمو خوب میارن  ...

ول کن بابا 

خداروشکر ک مشکلاتشون درمان داره ب مروز زمان بهتر میشن قطعا ولی خوب مارو پیر میکنن تا بهتر بشن 

ولی خودمو میشنایم اصلا امادگی ی بچه ی دیگه حالا از لحاط مالی بزاریم کنار از لحاظ رو حی رو ندارم 

ول کن بابا  خداروشکر ک مشکلاتشون درمان داره ب مروز زمان بهتر میشن قطعا ولی خوب مارو پیر میکنن ...

من سنم بالاس وگرنه نگرانی نداشتم 

سلام عزیزم من کم و بیش باهاتون از طریق این سایت آشنا هستم اگه بچه دیگه بیاری روحیه دخترت بهتر میشه ه ...

همون کاش بارداری راحت داشتم و اعصابو جسم خوب هیچکدومو ندارم متاسفانه

من سابقه سقط دارم چند تایاسمینم با نه ماه استراحت مطلق مطلق اوردم موقعیکه زایمان کردم انگاراززندان ازاد شدم 

2706