2737
2734

فقط میخام بگم خدا ب تمام مادرا صبر بده ب مادرایی مث من ک بچه ی شیطون و حرف گوش نکن دارن صبر بیشتری بده 

دلم خیلی گرفته 

پسرم مهد میره قشنگ معلومه ضعیف ترین بچه بچه ی منه تو انجام کارا و... 

خودمم تو خونه خیلی کار میکنم باهاش ولی بنا ب شرایطش خیلی عقبه 

خدایا ب ما مادرا صبر و استقامت بده تا نا امید نشیم و این مسیرو ول نکنیم 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سخته درخت میکنم یکی از نزدیک ترین کسای من دیر آموز بود یعنی مادرش دق کرد از دست این قشنگ پیر ش ...

نمیدونم دیر اموزه یا نه کارای ورزشی و جنب و جوش و بازی های حرکتی رو سریع یاد میگیره بازی های فکری ترسیمی قشنگ پیرم میکنه دقت تمرکزش دکتر گفت ضعیفه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2728

انءشاالله

دخترخالم تا پارسال خوب نمیتونست بخونه خالم از اول ابتدایی کلاس روخوانی فرستاد تا سوم بعدم چهارم و پنجم خودش کار کرد الان ششم هست روان میخونه ‌کاراش و خودش انجام میده درسش هم خیلی خوب شد فقط مادر پیگیر میخواد که بچه و بلند کنه 

هر چقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آینده تان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💚🌿
انءشاالله دخترخالم تا پارسال خوب نمیتونست بخونه خالم از اول ابتدایی کلاس روخوانی فرستاد تا سوم بعدم ...

هزینه های هنگفت وسایل بی شمار مهد خودم کار میکنم ورزش درمانی کار درمانی بازی درمانی گفتار درمانی توحه تمرکز و... تمام این کلاسا رو میبرم امیدوارم ی روز تمام این تلاش هام ثمر بده 

هزینه های هنگفت وسایل بی شمار مهد خودم کار میکنم ورزش درمانی کار درمانی بازی درمانی گفتار درمانی توح ...

توکل بر خدا❤

هر چقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آینده تان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💚🌿
2738
منم خیلی میترسم یه بچه دارم میترسم هیچوفت نرمال نشه

سلام گل مهر خوبی 

دخترت چطوره؟

سلام عزیزم خوبه خداراشکر اونم مشکلاتشو داره  عزیزم پسرتو میفرستی مهدسخت نیست  گفتارش چطو ...

اره از وقتی فرستادمش اخلاق و رفتارش خیلیییییی تغییر کرده خدایی حرف گوش کن تر شده و برا هریز الکی گریه نمیکنه حرف زدنشم در حد ماما بابا مرسی برا استفاده اب هم من باید مجبورش کنم وقتی اب میخواد کلمه ی اب رو بگه 

جدیدا هم یاد گرفته وقتی میخواد مخالفتشو اعلام کنه میگه No😂

درهمین حد فعلا ولی کلمات تقلیدیش یکم بیشتر شده 

کلاساشم بیشتر کردیم توکل بر خدا فعلا ک داریم میریم جلو 

ولی من از مهدش خیلی راصیم ببین اگه دلت طاقت اورد توهم بزارش مهد

اره از وقتی فرستادمش اخلاق و رفتارش خیلیییییی تغییر کرده خدایی حرف گوش کن تر شده و برا هریز الکی گری ...

باژم خداراشمر پیشرفت کرده همین خوبه 

کاردرمان یاسمین حتی دکترش میگن وقتی پیشرفت دارن حالا هرچند اندک عالیه 

ببین من میرم کاردرمانی یه بچه ایو باباش تا الان اورده من مادر این بچرو ندیدم تو این یک سال تقریبا 

باباهه اینقدر عاشق بچشه 

من تغییری تو این بچه ندیدم ولی باباهه همچین تعریفشو میکنه هر که ندیده باشه اصلا نمیفهمه این همون بچس که بابا تعریفشو میکنه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
باژم خداراشمر پیشرفت کرده همین خوبه  کاردرمان یاسمین حتی دکترش میگن وقتی پیشرفت دارن حالا هرچن ...

خداراشکر این صفحه کلیدا ابروی ادمو میبرن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
خداراشکر این صفحه کلیدا ابروی ادمو میبرن 

بیخیال خود منم کلی غلط تایپی دارم 

یاسمین چطوره؟ب منم گفتن حتما ببر کار درمان ولی هیچ کار درمان خوبی پیدا نکردم ی اقایی هست باشگاه ورزشی داره ک با بچه های اوتیسم هم خیلی کار میکنه بردم پیش اون خیلی خوبه کارش ولی دکترش میگه حتما کار درمان ک گوش ندادم نمیدونم چ کنم 

باژم خداراشمر پیشرفت کرده همین خوبه  کاردرمان یاسمین حتی دکترش میگن وقتی پیشرفت دارن حالا هرچن ...

گاها پیشرفت هایی میکنن ک دیگران توجهش نیستن مثلا پسر من ب خاطر دقت تمرکز پایین نمیتونست مث بچه های مهد بالای اسباب بازی ها ک عرض کمی دارن وایسه من فک میکردم طبیعیه ب هر حال بچه اس ی بار رفتم مهد دیدم همه ی بچه ها وایمیسن فقط پسر من نمیتونه وایسه ی مدت بعد دیدم این بچه از این رو ب اون رو شد ترسش ریخته جاهای بلند با عرض کم انقدر خوب وایمیسه و راه میره مث بالای پشتی مبل و اینا 

2706