2733
2734
عنوان

شوهرم برای رابطه به یکی پیام داده قرار بزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 3188 بازدید | 69 پست

اگه جایی که میخواد بره رو فهمیدی به پلیس بگو 

یا برو تعقیبش کن بعد زنگ بزن پلیس

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به روش نیاوردم . چون حتمی تصمیم گرفتم طلاق بگیرم ولی واقعا برام سواله دوست دارم فقط ازش بپرسم چراااا ...

اسیییی به پلیس برو بالاسرش

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
چندماهی گلم؟😭 سعی کن نیازشو امشب رفع کنی شاید کنارکشید چقد بعضی مردا پستن اهههه

ماه ۷ . بارها گفتم میگه نه تو بارداری برات بده! خیلی اصرار کردم قبول نمیکنه . چون دکترم گفته بود که نزدیکی نکن خطر داره و بارداریمم سخته ممکنه زایمان زودرس بشم

2731
اعدام؟ ساده ایااااا حقم میدن بهش میگن برو ۴تا عقدی بگیر چندتام صیغه کن

اگه ثابت بشه که نامحرمن بهم تو قانون که حکمش اعدامه 

دیگه نمیدونم اجرا بشه یا نه😑

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
نمیدونم جاش کجاست و کسیو ندارم تعقیبش کنه. دیگه هم دسترسی ندارم چک کنم گوشیشو که بفهمم

خودت تعقیب کن اژانس بگیر در اختیار

مبتلا به سندروم سسدستی