2737
2739

فقط برای س ک س پیام داده . من فقط تا جایی رو دیدم که هنوز قرار رو نزاشتن ولی گفته بود فردا پسفردا هماهنگ میکنم. دارم دیوونه میشم باورم نمیشه . بهش گفته پشتم میدی؟ یه مدتیه از من میخواست من ترسیدم شنیدم خوب نیست هزارتا مریضی میاره . یعنی به خاطر اون رفته بیرون؟!!!! دارم دیوونه میشم کمک. من الان باردارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به خاطر.... میخواد خیانت کنه😑

خدا لعنت کنه هرزه ها رو

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          

وای😔

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
راستش قابل باور نیس  

عزیزم ۱ درصد فک کن واقعیت باشه بارداره خودش ناراحته تو حالشو بدتر نکن

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
2740

ببین ازپشت مرزضی ان چنانی نداره فقط درد داره که باید قلقه کار دستت بیاد تا زیاد اذیت نشی ولی دوست خوبم مرد باید از خودش جنم داشته باشه وگرنه بازور نمیتونی پایبنده زندگی کنی حنی اگه از پشتم بدی  😐😐😐

2706