2733
2734
عنوان

با کراشم چشم تو چشم شدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 15115 بازدید | 360 پست
من که به دلم برات شده  قبول میکنه غصه نخور عزیزم

مرسی عزیزم فداتشم 

دلی یهو به دلم افتاد باز بزارم یه عکس خوشگل بگیرم بزارم پروفایلم بعد دیگ واقعا برم واقعیتو بگم نظرت؟

ببین من اگه تو موقعیتی بودم که به کسی ابراز علاقه کنم طرف بلاک کنه،همه ی تلاشمو میکردم که بابت اینکه ...

بخدا چقد که تو منو درک میکنی منم همینم🥺ولی بعد اگ قبول نکرد چیکار کنم دق کنه این بشر ستاره سهیله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من خودم معتقدم تو یه شرایط هایی باید علاقه ابراز بشه و هیچ ایرادی توش نمی بینم ولی بنظرم شما ...

وااای تو انگار صدای خدایی😭به دل خودمم یهو این الهام شد ولی چرا چرا چرا هیچچچچ نخی نمیده دیر جواب سوالمو میده انگار فراریه نظرت چیه من چیکار کنم عریزم؟

پس چرا ادامه ندادی 

نمی دونم شاید به عنوان مزاحم سیو کرده بود🤣 ببین طرف منو اصلا نمی شناخت شاید به چهره توو راهرو و اینا دیده بود ولی اصلا گفت و گویی نشده بود‌ .

ببین الماس گرام نصب کن ببین کنار مخاطبی که تو داری اونم شماره ت رو داره یه علامت خاص میاد.

بعد حذف نصب کن از نشست های فعالت هم توی تنظیمات تلگرام خارجش کن .این اپ های فرعی امنیت ندارن.

من جات بودم سر موضوع کاری پیام می دادم خودم یه ذره جلو می رفتم حرف غیر کاری ریز می زدم ببینم ادامه می ده یا نه

زیر ۱۸ ریپلای نکنه
بخدا چقد که تو منو درک میکنی منم همینم🥺ولی بعد اگ قبول نکرد چیکار کنم دق کنه این بشر ستاره سهیله

من جای شما بودم بهشون نمیگفتم باور کنید یه مرد اگه دختری رو بخواد برای به دست آوردنش تلاش می‌کنه یه طوری به طرف میفهمونه که بهش احساس داره اگه بهش بگی و ایشون جواب رد بدن میخوای با حس سرخورده آن چیکار کنی چطور میتونی دوباره باهاش چشم تو چشم نشی بهتره یه واسطه ای که هم شما رو بشناسه هم این آقا رو و شما رو بهش پیشنهاد بده.

نمی دونم شاید به عنوان مزاحم سیو کرده بود🤣 ببین طرف منو اصلا نمی شناخت شاید به چهره توو راهرو و این ...

نه چک کردم سیو نداره وقتی جواب پیام کاری رو به زور میده من غیر کاری بپرسم که دیگ واویلا 

2738

یه روانشناس معروفی بود که میگفت سلاح زن در برابر مرد اعتماد به نفسشه

اگه بلاک کرد،انقدر جلوی چشمش برو و بیا انقدر با اعتماد به نفس به نظر برس،انقدر زیبا و دست نیافتنی باش که روزی صد بار به خودش لعنت بفرسته

من جای شما بودم بهشون نمیگفتم باور کنید یه مرد اگه دختری رو بخواد برای به دست آوردنش تلاش می‌کنه یه ...

نمیدونم ولی الان حالم بده تب کردم اصلا حالم خوش نیست😭من دختریم که مورد توجه خیلیام نمیگم این خیلی خوبه چون من از کسی خوشم نیومده فقط اینیار ازین آقا خوشم اومد ایشونم دست نیافتنی ترین آدم ممکنه وگرنه رییس همین آقا به من پیشنهاد داد من قبول نکردم خیلی گیجم احساس میکنم غرورم له شده ولی میدونم اگه بهشم نگم تا اخر عمرم حسرت میخورم

وااای تو انگار صدای خدایی😭به دل خودمم یهو این الهام شد ولی چرا چرا چرا هیچچچچ نخی نمیده دیر جواب سو ...

عزیزم من کاملا درکت میکنم الان آشوبی دوست داری زودتر به نتیجه برسی 

ولی بهتر یکم صبر کنی سنی هم که نداری که بگیم نمیتونی زمان بدی 

من وقتی خوندم نوشتی سه بار پیام دادی و ری اکشن خاصی نداده بنظرم اومد فعلا باید صبر کنی 

به همین رویه فعلا ادامه بده بذار ببینیم اون چه میکنه

فراری نیست عزیزم خب شما از ایشون خوشت اومده باید این بازه رو بهش بدیم ببینیم ایشونم جذب شما میشه یا نه

سعی کن اطلاعات بیشتری ازش کسب کنی دورادور اگه امکانش هست

یه روانشناس معروفی بود که میگفت سلاح زن در برابر مرد اعتماد به نفسشه اگه بلاک کرد،انقدر جلوی چشمش ب ...

اره ولی من امروز دلم رفت براش😭کاش بر نمیگشت نگاه کنه کاش نمیدیدمش کاش لاشی بود اصن کاش لاس میزد ولی اینکه هیچی نمیگه داغونم کرده

نه چک کردم سیو نداره وقتی جواب پیام کاری رو به زور میده من غیر کاری بپرسم که دیگ واویلا 

ما هم از این ها داریم یه سری پسر خیلی محتاط عمل میکنند سر کارشون خیلیی .چون می ترسن دردسر بشه کارشون رو از دست بدن .ولی خب سعی کن خیلی بزرگش نکنی به نظرم فراموشش کن  شاید علاقه نداره فقط کنجکاوه 😔 

زیر ۱۸ ریپلای نکنه

منم با کراشم سر ی موضوع دیگه قهر بودیم چشم تو چشم نمیشدیم و همو نگاه نمیکردیم ولی رو  اخر یهووو من داشت نگاهم میپیچید ب راست اون ب چپ ک یهووووو ب هم برخورد کردیم زوددددد جمع جور کردیم خودمونه اما حس میکنم ی ساعقه ی چیز عجیب اتفاق افتاد تو وجودم با چشم تو چشم شدنمون 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

تلاشتو بکن واس بدست آوردنش اما غیر مستقیم.... تا مثل من حسرتش ب دلت نمونه

تا ب این فکر نکنی ک ینی میشه اون دنیا داشته باشمش؟!!

این درد و حسرت داغونم کرده

سعی کن یه بهونه واس صحبت باهاش پیداکنی البته با چاشنی وقار و غرور!!

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤
2706