2733
2739
عنوان

با کراشم چشم تو چشم شدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 15155 بازدید | 360 پست
فدات بشم من❤❤ شماهم خانم و متشخص بودنت از حرفات کاملا مشخصه میفهممت عزیزم من خودمم مثل توعم و حس ...

چقد مهربونی تو چقد آرون شدم با پیامت🥺🥺🥺نمیدونم شهر که کوچیکه ولی این بشر نه پیج اینستا داره نه چیزی نمیدونم چی میشه تهش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلی بگو چیکار کنم بهش همه واقعیتو بگم یا نع😭 ولی با برخوردش فک کنم بلاک کنه

اگه عقده ای باشه ممکنه بخواد بلاک کنه

قبل از اینکه بهش بگی که دوسش داری،حتما حتما حتما بهش بگو هر جوابی که بده براش دردسر نمیشه

اگه عقده ای باشه ممکنه بخواد بلاک کنه قبل از اینکه بهش بگی که دوسش داری،حتما حتما حتما بهش بگو هر ج ...

نه بهش میگم یکاری یاهاتون دارم ولی باید زنگ بزنم یا یجور دیگ بگم بعد بهش میگم...

2740
بلاکم نکنه پیش کش چه برسه بشینه فکر کنه آقای ...

ببین من اگه تو موقعیتی بودم که به کسی ابراز علاقه کنم طرف بلاک کنه،همه ی تلاشمو میکردم که بابت اینکه منو نخواسته روزی صد بار پشیمون بشه

من خیلی خواهان دارم و وقتی کسی رو بخوام،یه منت عظیمی سرشه. ..

استارتر الماس گرام نصب کن  منم ۵ سال پیش روی یک نفر کراش داشتم بعد شماره ش رو به زور پیدا کردم یه بار بعد آخرین امتحانم بهش زنگ زدم گفتم ببخشید اشتباه گرفتم چند سال گذشت روی یکی دیگه کراش داشتم خواستم ببینم شماره م رو سیو داره یا نه دیدم اون کراش سابق لعنتی شماره منو سیو داره🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ لعنتی مگه آدم شماره کسی که یه ثانیه بهت زنگ زده قطع کرده رو سیو می‌کنه 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ خیلی هم پولدار شده بود اون موقع لیسانس بود ۲۰۶ داشت بعدش لکسوس خرید و دکترا گرفت🤣

زیر ۱۸ ریپلای نکنه
2706