2733
2734
عنوان

چجوری شوهر خیانت کار رو آدم کنیم😭

549 بازدید | 45 پست

واتساپ وب نصب کردم تاپیک قبلم گفتم شماره مشکوک دیدم زنگ زدم زن بود کلی حرف بارش کردم  دوباره زنگ زد گفت من زن محمد نادری ام خودم بچه دارم همچنین کاری نمیکنم شوهرم گفت باز چیکار کردی یه اسکرین فرستاده تاپیک قبل هست امروز دیدم پیام اومد

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

س داداش کجایی شوهرم نوشته سلام خوبی ماهان خوبه مصلام عشقم اون گفت چرا آنلاینی پیام ندادی بهم بعد استیکر عصبانی فرستاد شوهرم گفت بخدا مصلام عکس از خریدا گزاشت و نوشت 10 بیدار شدم باز خوابیدم تا 12 😔 باز نوشت قطع شد😔 زنه گفت آره شوهرم گفت مگه نمیتونی صحبت کنی زنه گفت چرا الانم واتساپ وبم قطع شد فک کنم فهمیده منو انداخته بیرون از واتساپش

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چیکار کنم میدونستم دروغ میگه حالم بده 😭😭 میخوام روز سونو گرافی همون پیاما رو اگه شد از واتساپ وب اگه نشد از گوشی یکی دیگه بفرستم برا خودم و باهاش دعوا کنم خوبه

تو آفتابه اسیدبریز کاملا قید خیانت و میزنه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خب 

خوبه به نظرت روز سونوگرافی بگم همه حرفات دروغ بود تو خیانت کاری و باهاش دعوا کنم بترسونمش😭

2740

تورو خدا متنی نوشتمم بخونین

ذاتشو نمیتونی تغییر بدی یا بپذیر یا بمونو زجر بکش یا جدا شو :/

نمیدونم دخترم یه سالو دو ماهشه خودمم 12 هفته طلاق بگیرم کجا برم خرج بچه ها چی بابام وضعیتش اونقد خوب نیس خرج بچه هامنو بده بعدم نمیزارن طلاق بگیرم 😭😭

آره همینکارو کن یا میترسه آدم میشه یا هیچی 

خوب قشنگ یاد بده چی بگم که تاثیر داشته باشه جوری نباشه بگه آره دلم خواست 

پیاماش و بردار مستقیم ببر پیش شوهر زنه جیغ و داد راه بنداز وگرنه با دعوا و داد با شوهرت چیزی درست نم ...

از کجا اونو پیدا کنم آخه دروغ گفته محمده اسم شوهرش این یکی دیگه اس کلا اونجوری گفتن من شک نکنم