2733
2739
عنوان

از دیروز سه تا سرم زدم الانم به دستم وصله😢آب دور بچم کم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 108 پست
آب و شیر میخورم از دیروز ترکیدم بس که سرم و مایعات رفته تو بدنم خداکنه بیشتربشه خدا حفظش کنه گل دخ ...

اصلا استرس  نداشته باش سمه برا خودتو بچت.  قربونت انشالله بسلامتی  بقلش کنی 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا برات‌حفظش کنه چقد استرس کشیدی تو

روزی هزار دفعه مردم زنده شدم ،همش حرفای مثبت بزن و انرژی مثبت بده به خودت ، همون بچه ایی که بهترین پزشکا ی ایران گفتن نمیمونه و مریضه اگر ی در صد کم بمونه نیاز به عمل قلب داره ، الان بیا ببین چه آتیشی میسوزونه ، خودتو بسپر به خدا اون بالایی هر چی بخواد همون میشه ، به من حتی گفتن سقطش کن ، خداروشکر که بهش اعتماد کردم ، دلتو آروم کن ، 

2728
نه آبریزش ندارم، نمیدونم چرا کم شده یهو

چون بچه بزرگ میشه فکنم آب دورش کم میشه   منم سونو دارم این هفته  خیلی نگرانم همش فکرایه بد میاد تو سرم   

روزی هزار دفعه مردم زنده شدم ،همش حرفای مثبت بزن و انرژی مثبت بده به خودت ، همون بچه ایی که بهترین پ ...

خدا حفظش کنه ثمرشو ببینی انشاالله

بعضی ازدکتر هم واقعا بیشعورن از استرس دادن بیش ازحد خوششون میاد، مگه نعوذبالله خدایی آخه 

برات صلوات فرستادم

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2738
دکترم گف حداقل باید عددش ۱۰ باشه تو استرس چیو داری؟؟؟ برا نی نیت صلوات فرستادم

استرس کیسه که آبش کمه  ودارم   خیلی ممنون صلوات فرستادی برات دعا میکنم  بچت سالم بیاد تو بغلت گلم انشالله 

2706