2737
2739

خواهش میکنم دعاکنین آبش بیشتر بشه😔

تازه وارد ۳۶ هفته شدم دیروز سونو بودم گفت آبش عددش هشته باید بیشتر بشه

کلی آب و مایعات خوردم از دیروز ، دوتا سرم دیروز زدم سومی الان به دستم‌وصله چهارمی هم شب‌میزنم

خیلی نگرانم توروخدا دعاکنین بچم طوریش نشه من بعد کلی انتظار ازخدا گرفتمش😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش عزیزم منم تو هفته 35 بهم گفتن آب دور بچه خیلی کم شده. فکر کردم کیسه آبم سوراخ شده ولی خداروشکر مشکلی نبود تا چندروز مایعات خیییلی زیاد خوردم سونو دادم خوب شده بود. 

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
منم ۳۷هفته و پنج روز بودم با امپول فشار بچمو بدنیا اوردم یعنی میتونستن صبر کنن تا خودش بدنیا بیاد؟

چرا انقد زود؟ 

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
2738
ان شاءالله صحیح و سالم بغل میگیریش ..نگران‌نباش مال من ۶ بود اخر ۳۸ هفته سزارین شدم .. فوقش دوهفته د ...

میترسم بیشتر نشه برسه به 5 و‌مجبور بشن زودتر بردارن بچه رو😢

دکتر گفته سه شنبه بازم‌ برم سونو ببینیم تغییر کرده یانه

بچمم وزن نگرفته بود فکر کن ۳۳هفته ۲۴۰۰بود ۳۸هفته ۲۸۰۰بدنیا اومد

کیسه آبت سوراخ نشده بود؟ 

میترسم بیشتر نشه برسه به 5 و‌مجبور بشن زودتر بردارن بچه رو😢 دکتر گفته سه شنبه بازم‌ برم سونو ببینی ...

حتما بیشتر میشه من هفته های اخر به خودم نرسیدم اصلا اشتباه کردم هم لاغر شدم هم اب دور بچه کم شد هم بچم خوب وزن نگرفته بود

2706