2733
2734
عنوان

نوزادم شیرمو نمیخوره ناراحتم 😢😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزدلم

شیرت رو بدوش و چیزایی مثل سیر و پیاز نخور

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

صبح برو مرکز بهداشت بگو کمکت کنن سینتو بگیره 

شیرخشک.نده میخوره فقط باید صبوری کنی گرسنه بمونه میخوره خوب تو دهنش جفت و جور کن بگو مادرت کمک کنه جاش تو دستت میزون باشه راحت بخوره طول میکشه بهرحال اما میخوره 

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
2731
بابا اخه دردسر هستش ولی من ناراحتم وقتی شیر دارم نمیخوره 

عجله نکن استرس داشته باشی بدتر میشه 

اول سینه رو بذار دهانش حتی اگر نخوره هی با دست فشار بده بیاد بیرون شیر بعد یک ربع بهش شیر خشک بده 

شیر خشک رو هم با قاشق بده 

اصلا دلشوره نداشته باش ان شالله که میگیره سینه رو 

تا یکماه تلاش کن بعضی نوزادها بزرگتر بشن قوی تر میشه فکشون میخورن کم کم 

ناراحتی نداره که حالا نهایت خونه پرش شیرخشکی میشه، حرص و جوش بیخود نزن.  شیرتو بدوش ببین با شی ...

من دوست دارم سینه خودمو بخوره ولی متاسفانه شیر کافی ندارم 😭

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738

انشاا.. که شیرت زیاد میشه. 

چیزای مقوی بخور، آبگوشت، نخود گوشت. چای خیلی کمرنگ.... قطره شیرافزا میگن خوبه ولی من خودم استفاده نکردم. باید ببینی چی میخوری شیرت بیشتر میشه، من خودم سبزی خوردن میخوردم شیرم زیاد میشد 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖

نذر حضرت زهراع کن یه چیزی که کمک کنه سینتو بگیره متوسل شو...توالان پاک ازگناهی دعات مستجابه ناامید نباش خدا کمکت میکنه....

تلاش واراده قوی وتوکل ان شالله شیر خودتو میخوره

بابا اخه دردسر هستش ولی من ناراحتم وقتی شیر دارم نمیخوره 

عزیزم من وقتی وضو میگرفتم بهتر میخورد.سرچ کن چیزایی ک طعم شیرین رو بد میکنه استفاده نکن .خرما و شیره انگور و چیزهای مقوی بخور

شیرخشک دادی شیشه گرفتنش راحت تره به اون عادت کرده آخه این چه کاریه شماها میکنید اون بچه به شیر مادر ...

آگه شیر نباشه چیکار باید کرد ؟من ۵ روز اول یه قطره هم نبود پسرم وزنش خیلی اومد پایین شیر خشک تو شیشه دادم الانم میدم چون با شیر خودم اصلا سیر نمیشه ۵ ماهه هست تقریبا هم سینه رو میخوره هم شیشه مادر شوهر منم حرف شما رو زد نداشت شیر خشک بدم پسرم از مرگ برگشت 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

فک میکنی شیرت کافیه همه مادرا فک میکنن شیرشون کمه....ولی پستان گوسفند چرخ کنی توسوپ بریزی شیرتو سرلزیر میکنه عجیب...

2706