2726

بابا ۴ روزه زایمان کردم بعد ۳ روز اول شیر نداشتم بهش دکتر گفت کمکی بده منم دادم الان امروز شیرم آمده ولی نمیخوره سینه هامم نوکش کوچیکه نمی گیره اصلا شیر خشک و دوس داره چه غلطی بکنم اوردم از ساعت ۸ تلاش کردم تا ۱۲ ولی بی فایده بود آخرش هم شیر خشک دادم ولی اسهال شده امروز ۵ بار شکمش کار کرده نگرانشم چیکار کنم اه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۵ بار اشکالی نداره.موقع هایی که خواب آلودست سینتو بزار دهنش میک بزنه که عادت‌کنه

اصلا نمیخوره حتی وقتی بیداره میزارم دهنش خودشو میزنه به خواب الان خوابه گذاشتم دهنش ولی دهنش محکم بسته بازم نمیکنه

سر سینتو بکش محکم بیرون با شیر دوش بدوش تا در بیاد شیر خشک نده تا یکی دو ساعت بزار گرسنه شه ارو ماساژش بده پاهاشو بهش شیر بده و در اخر اگه با تلاشای یه هفتت نتونستی راضیش کنی بیخیال شو. خودتو حرص الکی نده شیر خشک و مادر فرق نداره من و شوه م شیر خشکی بودیم. هر دو تامونم تیز هوشان درس خوندیم و سالم یم بچه هم داریم . به بچم تا یکی دوماه شیر خودم  دادم بعدش ندادم به اختیار خودم 

روانشناسی کودک

منم شیر کم بود . بچه ام سیر نمیشد میخورد . بعدگریه و جیغ .

شید خشک میدادم سیر میشد :(  هیچی دیگه از ۲ ماهگیش دیگه کلا شیر خشک دادم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
منم شیر کم بود . بچه ام سیر نمیشد میخورد . بعدگریه و جیغ . شید خشک میدادم سیر میشد :(  هیچی دی ...

بابا اخه دردسر هستش ولی من ناراحتم وقتی شیر دارم نمیخوره 

ناراحتی نداره که حالا نهایت خونه پرش شیرخشکی میشه، حرص و جوش بیخود نزن. 

شیرتو بدوش ببین با شیشه میگیره یا نه... 

من سر دختر دومم هرکاااااااااااااار کردم شیرخشکی بشه نشد که نشد والا جات بودم خوشحالم میشدم 😉

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖

من پسرم زردی داشت بستری شد اونجا یه راه حل داشتن پرستار ها انگشت کوچیکت رو بزار دهنش تا مک بزنه آگه خوب مک زد سینه رو آماده کن فوری دست رو بکش سینه رو بزار دهنش اینجوری یاد میگیره 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706