2752
2734
عنوان

تولدم مبارک + عکسم ♥️☺️🥳🎉🎊🎈🎂🎁بیاید بهتون کادو میدمممم....

| مشاهده متن کامل بحث + 5414 بازدید | 188 پست
عشق خودتو با من قاطی نکن 😂 بیا عشق منو بردار بور بهتره یه عشقه شریکی میزنیم دیگه

😂😂😂

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی رفت بخابه الکی مارو مچل خودش کرد رفت 

فکر کنم گفتن بیا کادوت بگیر رفتی ابرو ما رو بردی تو نی نی سایت 

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
2731

سلام عزیزم تولدت مبارک منم یکم آذر تولدم بود

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

تولدت مباااااارک 

یبار فقط یکبار از یه حس ششمی پزسیدم که من کی به خوبی و خوشی جابجا میشم و میرم خونه جدید .گفت ابان ماه امسال .و ابانماه تموم شد و من هنوزم همینجام تو این دخمه

حالا شما بگو ببینم من کی مستقل میشم به خوشی

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
بلاها  شما باید به من کادو بدیدااا.... باشه آروم آروم ج میدیم 😂😂♥️♥️♥️♥️

ان شاء الله سفید بخت شی تولدتم مبارک میشه جواب منو بدی من در آینده معلم میشم ؟؟اولین بچم دخترمیشه یا پسر ؟؟

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁

تو عمرم تا حالا تولد نداشتم هیچ وقت ۱۴آذر تولدمه ،،،،همیشه تو رویا هام کیک خریدم ودارم فوت می کنم ،،،،شبا چشمامو می بندم و فکر می کنم همه چی خوب وقشنگه 

خیلی وقته خستم از این دنیا ،،چند تا بچه دارم برای تامین مخارج زندگی راه پله و نظافت منزل انجام میدم ای کاش همه ی درد های من تمام بشن و بچه هام بخندن خدایا کمکم کن 

خونمون طبقه چندم ساختمونه؟

بیایم انسان باشیم، مهربان باشیم، محبت کنیم، فارغ از ملیت و قومیت همه برادر باشیم، هممون یکی هستیم همدیگه رو دوست داشته باشیم🌺🦋 چقد اینجوری دنیا قشنگ تر میشه🌱

تولدت مبارک

اون مشکل زندگیم ب نظرت چقد دیگ از یاد همه میره؟! ☹️

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️