2410
2553

دخترای آذری تولدتون مبارک 

آذریا اعلام حضور کنن

😂♥️🎉🎉🎉🎉

هیشکی هیشکی تبریک نگفت حتی بهترین دوستام ... اونایی براشون کیک خریدم ... کادو خریدم... 

وضعیتم رو دیدن و هیچی نگفتن...

رسم روزگار...

آدم دلش می‌شکنه 

حالا اینارو بیخیال 

امروز تولدمه 

من یک حس شیشمی ام 

اول عکسمو میذارم 

بعد هر کدوم ی سوال بپرسید 

به مناسبت تولدم جواب میدم ...

امروزم ی خبر خوب بهم رسید مبنا بر سلامتیم

میخوام به شکرانش جواب شمارو بدم 

من ی بار تاپیک حس ششم زدم و پر بازدید شد 

اکثرا هم گفتن درست حدس زدم 

☺️♥️

اول عکسمو میذارم برام ی آرزوی خوب کنید 

بعد بریم سراغ سوالاتون 

تا جایی که خوابم بگیره ج میدم 

😂😂😂♥️

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

تولدت کلی مبارک

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بلاها 

شما باید به من کادو بدیدااا.... باشه آروم آروم ج میدیم 😂😂♥️♥️♥️♥️

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

تولدت مبارک عزیزم♥️

بگو ببینم من کی مامان میشم؟🥺

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2714

تولد من ۳روز دیگه س🥰

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

تولدت مبارک عزیزم به ارزوهات برسی♥♥🙏🏻🙏🏻خانواده من به ارامش میرسن زندگیمون خوب میشه روی ارامشو میبینیم اگه نه که هیچی اگه اره چند وقت دیگه ممنون🙏🏻

کاربر قدیمی هستم از سال 94 با نی نی سایت آشنا شدم. تاریخ کاربریم 96/1/19هست...
2706