2737
2734
عنوان

صداتو میشنوم آروم میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 32 پست
میدونم این طرز فکر اشتباهه. میدونم زن باید جسور باشه اماواقعا عملی کردنش سخته. خودتم باشی می بینی وج ...

ما بعد از دیپلم چون رشتم فنی بود کارآموزی داشتیم منو دوستمو دادن یه بانک ، اونجا یه آقا ازین حرفا هم نمی‌زد اما چپ و راست خنده تحویلم میداد دقیقا همینجور برخورد کردم 

هیشکیم درموردم فکر بد نکرد فکر بدم کرده باشه ذهن بیمارش بمن ربطی نداره مهم اینه اون آقا دست و پاشو جمع کرد بعد مدتی مادر وخواهرشو آورده بود ازم شماره و آدرس بگیرن برای خواستگاری! تازه من مجرد بودم

متاهل بودم همین جمله های که براتون نوشتم میگفتم

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
بله. ممنون از راهنماییت گلم .میفهمم چی میگی اما خوب بعضیها پرروتر از این حرفها هستن دیگه. باز سعی می ...

تا رک و راست و محکم نگی تو جمع اون دست و پاشو جمع نمیکنه بخصوص که مریضه و می‌دونه متاهلی

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما بعد از دیپلم چون رشتم فنی بود کارآموزی داشتیم منو دوستمو دادن یه بانک ، اونجا یه آقا ازین حرفا هم ...

حتی اگر یک شغل رسمی داشتی و هر روز مجبور بودی تا حداقل بیست سال دیگه توی همون اداره بری و بیای. نگاه متفکرانه کلی همکار زن و مرد هم بهت باشه؟

منم توی مدرسه و کلاسهای مقطعی و باشگاهها و چه میدونم خیلی جاها که گذری بوده با خیلیها همین رفتارها رو کردم و نشوندمشون سر جاشون ولی واقعا توی محیط کاری ای که من دارم نمیشه. شما بیای محل کار من متوجه میشی چی میگم. گاهی دلم برای کل زنها میسوزه نه فقط خودم. در عین حال که هیچ کاری نکردی جز سکوت راهی نداری.