2726
عنوان

صداتو میشنوم آروم میشم

288 بازدید | 32 پست

مردی که اینجوری بگه خطرناکه؟ باید ازش ترسید اگه غریبه باشه؟ چه رفتاری باید باهاش کرد که خودش رو جمع کنه؟ الکی نگید فلان میکنم و چطور میکنم چون اینجا خیلیها لاف میزنن. واقعا بگید چه برخوردی میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لافه چی!!! خب غریبه ست کلا بلاکش کن از همه جا

مگر مجرد باشی و قصد آشنایی و ازدواج باشه که بخوای روش فکر و تحقیق کنی

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
لافه چی!!! خب غریبه ست کلا بلاکش کن از همه جا مگر مجرد باشی و قصد آشنایی و ازدواج باشه که بخوای روش ...

متأهلم. فضای مجازی رو نگفتم. توی محیط کار گفته. کارم رو هم نمیتونم ترک کنم

متأهلم. فضای مجازی رو نگفتم. توی محیط کار گفته. کارم رو هم نمیتونم ترک کنم

خب پس وقتی گفت تو جمع با صدای بلند جوربکه همه ی حاضرین بشنون بگو آقای نسبتا محترم من متاهلم و اگر یکبار دیگه اینجور صحبت کنید شوهرم میاد باهاتون صحبت کنه چون من خائن به تعهدم نیستم

قشنگ محکم بگو

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
گفتم با تهمینه زن اصغر آقا اشتباه نگیرن🤣🤣

آره نمیگفتی من یکی که اشتباه میگرفتمت بقیه رو نمی‌دونم😂🤣🤣🤣

2706