2737
2739
عنوان

صداتو میشنوم آروم میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 32 پست

برا منم همچین شرایطی  پیش اومد ولی من فامیل نزدیک شوهرمه متاسفانه بی محلی میکنم بهش و سعی میکنم خودمو بهش نشون ندم .من اگه حرکتی بزنم یا دعوایی راه بندازم خون میشه 😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا منم همچین شرایطی  پیش اومد ولی من فامیل نزدیک شوهرمه متاسفانه بی محلی میکنم بهش و سعی میکنم ...

به درک بزار خون بشه 

برا خودت مدرک جرم نکنی با سکوتت پس فردا بگن پنهان کاری کرده

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
2731
خب پس وقتی گفت تو جمع با صدای بلند جوربکه همه ی حاضرین بشنون بگو آقای نسبتا محترم من متاهلم و اگر یک ...

آبروی آدم میره. فردا فکر میکنن مگه من چیکار کردم که یکی به خودش اجازه داده نامناسب حرف بزنه

آبروی آدم میره. فردا فکر میکنن مگه من چیکار کردم که یکی به خودش اجازه داده نامناسب حرف بزنه

خبر طرز فکرتون اشتباهه

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
مرتیکه بیناموسس غلط کرده خاسته مختو بزنه محل سگ نده بهش تو شوهرداری بچه داری نزار زندگیت خراب شه ا ...

سرسنگین که برخورد میکنم. فکرم نمیکنم اصلا به مرد دیگه ای. مشکل من این نیست. مشکل اینه که میترسم پاش رو از گلیمش درازتر کنه. 

2740
به درک بزار خون بشه  برا خودت مدرک جرم نکنی با سکوتت پس فردا بگن پنهان کاری کرده

نمیتونم چون ب همسرم خیلی نزدیکه شایدم حرفمو باور نکنن اگر اینقدر نزدیک نبود حتما ب همسرم میگفتم ولی شرایط بدی گیر افتادم من اصلا بهش رو نمیدم ولی اون ازرو نمیره واقعا بس ک پرروعه

خبر طرز فکرتون اشتباهه

میدونم این طرز فکر اشتباهه. میدونم زن باید جسور باشه اماواقعا عملی کردنش سخته. خودتم باشی می بینی وجهه خوبی نداره. آخه دیگران چی فکر میکنن بعد؟ اونم توی محیط کار بین کلی کارمند. یک جوریه خوب

اما انگاری اون با شما شوخی داره!  جدی رفتار کن، سرسنگین باش.

این درست طرز فکر زنان علیه زنانه. الان شما فکر کردی من جدی رفتار نکردم یا سرسنگین نیستم؟ یا نه ممکنه من برداشت اشتباه از حرف شما کردم. ولی اگر برداشتم درسته واقعا متأسفم

اما انگاری اون با شما شوخی داره!  جدی رفتار کن، سرسنگین باش.

اگر جدی نبودم یا سرسنگین رفتار نمیکردم که اصلا سؤال پیش نمیومد. مشکل اینه که با وجود رفتار مناسب رفتار نامناسب دیدم. متوجهین الان؟

این درست طرز فکر زنان علیه زنانه. الان شما فکر کردی من جدی رفتار نکردم یا سرسنگین نیستم؟ یا نه ممکنه ...

نه، منظورم اینه رفتارتون هر چی که هست، دیگه مثل سابق نباشه. یعنی رفتارتون جوری باشه که خود اون شخص متوجه بشه کارش اشتباه بوده. منظورم این بود. چون اگر برخورد نکنی باهاش قطعا پاشو فراتر میزاره و به خودش اجازه میده اینطوری صحبت کنه باهاتون.

نه، منظورم اینه رفتارتون هر چی که هست، دیگه مثل سابق نباشه. یعنی رفتارتون جوری باشه که خود اون شخص م ...

بله. ممنون از راهنماییت گلم .میفهمم چی میگی اما خوب بعضیها پرروتر از این حرفها هستن دیگه. باز سعی میکنم بداخلاق و عصبی حرف بزنم از این به بعد حداقل