2733
2734
عنوان

عقده هاتون چجوری خالی میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 191 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقده که نه ولی اگر عصبانی باشم، با شوهرم الکی دعوا میکنم، بهونه میارم اون بنده خدام میدونه حالم خوش ...

اها عاره اخییییی هووووووف

چی بگم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
خودمو با گیتار یا پیانو آروم میکنم...همسرمم اگه توی خونه عصبی باشه آروم میشه

چ رمانتیک و باکلاس

2731
آره بقیه رو مهربون تر میبینیم. یک بار دیگه ببین چی شد که نزدیک بود عصبانی بشم دوتا نفس عمیق کشیدم و ...

چیشد که رفتی پیش دکتر و برات دارو داد؟ واسه خودم میپرسم ک  ببینم منم برم دارو بگیرم یا نه

نصف اینایی که میگن عقده ای نیستیم تو اینستا هرروز استوری غذا و آیفون و ماشین میذارن    

ن من منظورم از عقده غم و غصه و خشم درونیه ت اون چیزی ک فک میکنن

2738
نمیدونم ولی وقتی دلم تنگشه اشک می ریزم اگه دیدم خیلی حالم بده واسه اینکه کسی صدا هق زدنامو نشنوه میر ...

تو چ قدر منی

چقد جالب،واقعا انقد ریلکس که هیشکی نمیتونه عصبانیتون کنه؟ منم از یکی شنیدم میگفت از وقتی دارو میخور ...

اتفاوت اینجوری خوب نیست!!!   من مهمونی خانواده شوهر که می خواستم برم دو تا قرص آرامبخش می خوردم!!   بعد می رفتم اونجا اگه متلکی بهم می گفتند اصلا برام مهم نبود و بی خیال بودم!!!  بعد چند روز که تاثیر قرص ها می رفت و یاد حرف هاشون می افتادم تازه حرصم می گرفت و اعصابم خرد می شد که چرا فلان جواب بهش ندادم!!!!    یعنی بدتر اعصاب آدم داغون می شه!!!     حداقل همون لحظه عصبانی بشی یه جواب می دی که هم دلت خنک بشه هم طرف دیگه ادامه نده!!!

مادرشوهرم که قبلا عقده هاش سر من خالی می کرد!!!    خودش گفت!!  انتظار داشت بعد این حر ...

عاه ب نفعت شد اونا سمی رو حذف کن ارامش داشته باشی

من فعلا دارو میخورم و به همین دلیل تحت خیچ شرایطی تاکید میکنم هیچ شرایطی هیچ کسی نمیتونه عصبانیم کنه ...

چی میخوری‌مگ؟

ن من منظورم از عقده غم و غصه و خشم درونیه ت اون چیزی ک فک میکنن

به نظر من هردوش یکیه. یه عده این خشمو با پز دادنای الکی آروم میکنن که تو فرهنگ ما این معنیش جا افتاده. ولی یکی ممکنه همین عقده و خشمو از راه دیگه تخلیه کنه

2706