2733
2734
عنوان

کیا بچه های پیش دبستانی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 19 پست
اع پسر منم هر روز باهاش فیل کار میکنم خیلی سختشه

سوره سختیه من خودم با اینکه صب هزار مرتبه تکرار کردم ایه اولش الان هیچی ازش یادم نمونده فقط یادمه اخرش اصحاب فیل بود 😐😐دیگه از بچه 6ساله چه توقعیه یادش بمونه تازه هنوز فارسی روون بلد نیست به تصادف میگه چصادف به نردبان میگه نردقان😰😰

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑

دختر من تا حالا چهار سوره باید حفظ میکرده توحید کوثر ناس و نصر ...چهار تا آیه قرآنی ....سوره رو حفظ کرده سوره نصر رو خیلی تکرار و تمرین شد براش خیلی ....ولی شعر و اینا زیاد دارن نمیخام فشار بیارم همه رو حفظ کنه ....تا حالا شعر ایام هفته و سلام و حفظ کرد 

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سی تا بچه هرروز حصوری میرن؟  دخترمنم حصوری میره میدونی توحصوری خیلی خوبه من اصلا نه شعر نه قرا ...

آره منم اولش گفتم تعداد کمه حضوری نوشتم .حالا سی نفرن.بهشون گفتم میگه همشون ماسک میزنن

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
سوره سختیه من خودم با اینکه صب هزار مرتبه تکرار کردم ایه اولش الان هیچی ازش یادم نمونده فقط یادمه اخ ...

🤣🤣🤣آره بخدا حق دارن سخته

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2731
آره منم اولش گفتم تعداد کمه حضوری نوشتم .حالا سی نفرن.بهشون گفتم میگه همشون ماسک میزنن

این همه بچه تو کروناهم نبود مربی نمیتونه مدیریتشون کنه 

دخترمنم ۱۳ تا هستن یک روز درمیون

این همه پول میگیرن بعد دلشون نمیاد دوتا کلاس جدا جدا بزنن جمعیت کمتر باشن تو کلاسا

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍