2726
عنوان

کیا بچه های پیش دبستانی دارن؟

117 بازدید | 19 پست

معلم بچه های شما هم زیاد قرآن درس میدم بهشون؟

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه خدارو شکر ماهی یه سوره کوتاه

چه خوب.معلم پسر من همش یا سوره نشون میده یا حدیث قرآنی.سوره های سخت مثل فیل و کافرون

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

تا حالا یه توحید درس داده فیل هم داره یاد میده 😑

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑

پسر من پیش دبستانی هست

قران هم بهشون یاد میده تا الان ۲ سوره

همه چی با بازی و شعر هست

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
یخ سوره هایی رو حفظ کنه سال دیگه راحته اگر مشکل داره با حفظ کردن هرشب قبل خواب براش بخون کم کم حفظ ...

آخه به چه دردشون میخوره فعلا؟فقط از مدرسه زدشون می‌کنه.برای بچه خیلی سخته حفظ کردن چیزی که معنیش رو نمیدونه

تا حالا یه توحید درس داده فیل هم داره یاد میده 😑

اع پسر منم هر روز باهاش فیل کار میکنم خیلی سختشه

چه خوب.معلم پسر من همش یا سوره نشون میده یا حدیث قرآنی.سوره های سخت مثل فیل و کافرون

خب با بقبه مادرا بهش بگین

اینطوری تند تند یاد میده زودم فراموش میشه

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
خب با بقبه مادرا بهش بگین اینطوری تند تند یاد میده زودم فراموش میشه

مادرای دیگه اصلا پایه نیستن و راضی هستن .اول گفت پنج بچه هستن منم حضوری نوشتم الان شدن سی بچه .دیگه منم آنلاینش کردم.اونا براشون انگار مهم نیست .

آخه به چه دردشون میخوره فعلا؟فقط از مدرسه زدشون می‌کنه.برای بچه خیلی سخته حفظ کردن چیزی که معنیش رو ...

کلاس اول باید حفظ کنن تازه کلی درس دارن

الان لازم نیست اصرارش کنی هرشب قبل خواب براش بخون حفظ میشه خود به خود 

الان با تکرار خودت نه اینکه مجبورش کنی نه

با اینکه خودت مرتب براش بخونی حفظ بشه سال دیگه راحته عوضش 

با شنیدن مداوم یاد میگیره بدون اینکه زده بشه

مادرای دیگه اصلا پایه نیستن و راضی هستن .اول گفت پنج بچه هستن منم حضوری نوشتم الان شدن سی بچه .دیگه ...

سی تا بچه هرروز حصوری میرن؟ 

دخترمنم حصوری میره میدونی توحصوری خیلی خوبه من اصلا نه شعر نه قران باهاش تمرین نمیکنم خودش حفظ میشه تو مدرسه چون انلاینه سختته

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706