2733
2739
عنوان

پسری که

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 60 پست
دوسال پیش تابستون سفر رفته بودیم بعد این قضیرو دختر خالم میدونست خلاصه تو واتس اپ احوال پرسید و ... ...

یه بار جرعت و حقیقت بازی می کردیم و بهم گفتن که باید چند بار بپری و بگی مرتضی دوست دارم 😂😂😂😂

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ی ابجی 7 ساله دارم جرئت نداریم پیش ب بگیم سریع پخش میکنه

چرا بچه ها انقدر خبرچین شدن ؟😂

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋
2728
   منم ی ابجی 7 ساله دارم جرئت نداریم پیش ب بگیم سریع پخش میکنه

یه بارم زنگشون رو زدیم و گفتیم که اگه مرتضی بیاد من میگم میشه یه دونه به ما سیب زمینی بدین اگه محمد اومد معصومه بگه و اگه مامانش اومد محدثه بگه 😂😂😂😂😂 ولی وقتی زنگ رو زدیم فرار کردیم و از شانس ما خونه نبودن وگرنه آبروم میرفت 

چرا بچه ها انقدر خبرچین شدن ؟😂

بدبختیه  

ولی از ی جهتم خوبه وقتی پیش کراشم اینا میرن منو نمیبرن همه چیو ازش میپرسم

چند وقت پیش اومد همه چیو برام گفت

میگفت فاطب پسر بزرگشون انقدر خوشبیپ شده بود بلند بود  

ریش هم داشت  

ابجیمم روش کراش زده بود به گمونم  

بدبختیه     ولی از ی جهتم خوبه وقتی پیش کراشم اینا میرن منو نمیبرن همه چیو ازش میپرسم چن ...

😂😂😂😂😂😂

بگو بهش بگه آبجیمو دوست داری

2740
     سیب زمینی    

خل بودیم 😁

وایییی فکرشم ازار دهنس     شرفم تو کل ایران میره    

چرا اگه گفت نه میگی بچه هستش از خودش یه چیزی گفته ولی اگه گفت اره که مبارکه 😁

چرا اگه گفت نه میگی بچه هستش از خودش یه چیزی گفته ولی اگه گفت اره که مبارکه 😁

میدونم که دوسم داره رو در رو بهم نگفته خجالتیه بچم  از رو رفتارای تابلویی که داشت و اینکه مامانشم ی بار پروند میدونم  

البته بعد از این دو سال نمیدونم ایا هنوزم داره یا نه

میترسم نکنه فکر کنه من دوسش ندارم کع وقتی خانواده هامون باهمن من نیستم  نمیدونه نمیذارن

البته من کلا سرد برخورد میکردم باهاش خیلی سرد بودم عین دیوار بودم خدا وکیلی

بزرگتر هم که شدم اصلااا نگاش نمیکردم

میدونم که دوسم داره رو در رو بهم نگفته خجالتیه بچم   از رو رفتارای تابلویی که داشت و اینکه مام ...

عه باز مامانش ازت خوشش میاد 

مرتضی هم خجالتیه 🥺

فکر کنم مامان کراشم از من خوشش نمیاد چون یه بار از دختر خالم خوشش میومد برای پسرش 😖😤

عه باز مامانش ازت خوشش میاد  مرتضی هم خجالتیه 🥺 فکر کنم مامان کراشم از من خوشش نمیاد چون یه ...

چرا بابا 

مامانایی که پسر مذهبی دارن از همه دخترای مذهبی خوششون میاد

شما هم همسایه هم هستید چی از این بهتر روت شناخت داره

مامان کراشم حرفی نزد که نشوندهنده علاقه خودش{یعنی مامانه باشه}

داشت با مامانم صحبت میکرد گفت امیرممحمد هیچ مخالفتی نمیکنه با شما بیرون بزنیم میگه فاطی دختر خوبیه 

ولی با کسایی دیگه که دختر دارن نمیاد .سفر هم که میخواستیم بریم خیلی دلش بود

تهشم ی لبخند به من زد

البته من بیشتر از رو رفتار امیر محمد میگم دوسم داره این حرف مامنش بنظرم  زیاد منظوریو نمیرسونه

توهم زدم دیگه