2733
2739
عنوان

پسری که

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 60 پست
 فکر میکردم همسنیم من 17

زیاد هم فاصله سنی نداریم 😃

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت همسایه اید میبینیش من دو ساله طرفو ندیدم    

همسایه بغلیمونه اما نمی بینمش 

😭🥺😭🥺😭

خیلی دلم براش تنگ شده

مگه کراشت کیه ؟ کجاست که ندیدیش؟  

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋
2731
همسایه بغلیمونه اما نمی بینمش  😭🥺😭🥺😭 خیلی دلم براش تنگ شده مگه کراشت کیه ؟ کجاست که ندی ...

ما رفاقت خانوادگی و رفت و امد خانوادگی داشتیم از همون بچگی تا 15  16 سالگیم

الانم داریما ولی خیلیییییییی کم تر 

قبلا انقدر خانوادگی سفر و شب نشینی و مهمونی  با هم میرفتیم 

ولی از وقتی ما بچه ها بزرگ شدیم و بد تر از اون مامانم فهمید پسر بزرگ این خانوادرو دوس دارم 

ارتباط رو خیلی کم کرد

الانم هرزگاهی خانواده ها با هم بیرون میرن ولی نه منو میبیرن نه من زیاد روم میشه برم  

خلاصه اخرین باری که دیدمش 15  16 سالم بود

الان من 17 شدم اون 18  

منم دلم براش تنگ شده        

امید وارم خیلی زود ببینیش

2738
ما رفاقت خانوادگی و رفت و امد خانوادگی داشتیم از همون بچگی تا 15  16 سالگیم الانم داریما ولی خ ...

هر طور که شده برو 

مامان منم چون میدونه دوسش دارم حق ندارم ببینمش 

قضیه کراشمو گفتم فکر کنم ندیدیش     اخه پستارو اول لایک میکنی    

اره ندیده بودم😁

هر طور که شده برو  مامان منم چون میدونه دوسش دارم حق ندارم ببینمش

دیروز اونا تماس گرفتن که با هم تفریح بریم از شانس گند من شب قبلش با داییم هماهنگ کرده بودیم  

این مامانا خراب میکنن همه چیزو  مامان تو هم فهمیده  

دیروز اونا تماس گرفتن که با هم تفریح بریم از شانس گند من شب قبلش با داییم هماهنگ کرده بودیم   & ...

اره 

مامان تو چه جوری فهمید؟ 

اره  مامان تو چه جوری فهمید؟

دوسال پیش تابستون سفر رفته بودیم

بعد این قضیرو دختر خالم میدونست خلاصه تو واتس اپ احوال پرسید و .....خیلی با هم شوخی های خرکی در این باره کردیم    

در اخر من چتارو پاک کردم ولی دختر خالم پاک نکرده بود

مامانشم قشنگ چتارو خونده بود گذاشته بود کف دست مامانم  

مامان تو چطور فهمید؟

دوسال پیش تابستون سفر رفته بودیم بعد این قضیرو دختر خالم میدونست خلاصه تو واتس اپ احوال پرسید و ... ...

منم به دوستام گفته بودم بعد شوخی می کردیم و مسخره بازی در می آوردیم حتی یه بار زنگ خونشون رو زدیم و فرار کردیم 😂😂😂

و داشتیم همینطوری شوخی می کردیم که به آبجیم که ۷ سالشه گفتن و اونم همون لحظه به مامانم گفت