2726
عنوان

پسری که

476 بازدید | 60 پست

اینو استوری میذاره یعنی شکست عشقی خورده و خیانت از طرف دوست دخترش دیده یا می خواد بگه که هرزه نیست ؟ 

( تن هرزه را چاره شاید 

دل هرزه را مرگ باید) 

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋

ن

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اتفاقا مردای خیانتکار بیشتر این چیزا رو میزارن رو پیج و استوری

آره دقیقا

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

داره طرف مقابلش کی گه خیلی گستاخ

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

سلام ابجی خوبی؟

ببین به این اقا پپسر اعتراف کردی؟

من چند وقت پیش ی قضیه ای شنیدم و از حرفی که بهت زدم پشیمون شدم{منم بهت گفتم به طرف نگو دوسش داری}

اخه خواستگاری از طرف دختر هم مشکلی نداره

اگه دوسش داری بهش بگو حالا یا ناشناس یا ......

خودت عاقلی و بالغ هر طور تو تصمیم میگیری 

اینو گفتم که مدیونت نشم فردا

سلام ابجی خوبی؟ ببین به این اقا پپسر اعتراف کردی؟ من چند وقت پیش ی قضیه ای شنیدم و از حرفی که بهت ...

سلام عزیزم مرسی خوبم تو خوبی؟ 

نه نگفتم 

اصلا جرعتش رو ندارم چون اگه بگه نه داغون میشم 

ممنون که گفتی 🌹

با پیج فیک استوری هاشو می بینم 💔

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋
قربونت منم خوبم شکررر

😊🥰

چند سالته؟

کم مونده برم ۱۶ سالگی 

2706