2733
2739
عنوان

کیا هنگام تزریق واکسن درد داشتن؟

111 بازدید | 17 پست

من بازوهام خیلی سفت و حساسن یعنی با ی فشار کوچولو خیلی درد میگیرن به خاطر همین هنوز واکسن نزدم بااین حالی که برای بچه دار شدن هر بار کلی امپول تو شکم و پام میزنم ولی حس خیلی بدی ب واکسن دارم😑

میشه برای نی نی دارشدنم یه صلوات بفرستید💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زدم تایه هفته جای واکسنم دردداشت.ولی خیلی شدیدنبود

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728

من که فوبیا آمپول دارم 

ن درد نداره 

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2738

وای من 

چنان گریه میکردم دل همه خون شد من کلا میترسم دردم نداشته باشه باز دردم میاد 

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
درد ؟ خداوکیلی درد رو تو این چیزا میبینید؟😐😑

میدونم خنده داره امپولم هر ماه زیاد میزنم ولی نمیدونم چرا نسبت ب این اینقدر استرس و حس بد دارم

میشه برای نی نی دارشدنم یه صلوات بفرستید💕

من دفه دوم یکم دردم اومد دو سه روز اول اگه فشار میومد به دستم یکم درد میگرف اما الان خوبه و مشکلی ندارم 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
وای جدی منم فک کنم همینجور بشم چی زدی حالا

من برکت زدم منو کشون کشون بردنا نمیرفتم 

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
2706