2752
2734
عنوان

تورو خدا کمک کنید . بزرگ بودن سر جنین ، کسی مثله من بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 58917 بازدید | 77 پست
سلام بچه منم دور سر و قطر سرش با بدنش دو سه هفته اختلاف داره ولی شما که گفتین طبیعیه اختلافش خیالم راحت شد باید ببینم دکترم چی میگه توکل به خدا ایشالا همه نی نی ها صحیح و سالم باشن
٣٤ هفته تو سونو نوشته ٣٤ هفته و دو روز Efw رو نوشته ٣٥ هفته و یک روز دور سر : ٣٧ هفته و یک روز

سلام حالتون خوبه ببخشيد شما توبارداريتون وقتي اندازه دورسر نوزاد بالابود چي شد؟سونو دادين؟بچتون سالم بود؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا نگران نباش نی نی من هم همین طور بود. سرش 4 هفته بزرگتر از سن خودش بود. من هم آخرهای بارداری کل ...

عزیزم وقتی بدنیا اومد واضح بود بزرگی سر؟دیگران میفهمن ؟جنین منم این مشکلو داره

٣٤ هفته تو سونو نوشته ٣٤ هفته و دو روز Efw رو نوشته ٣٥ هفته و یک روز دور سر : ٣٧ هفته و یک روز

سلام دقیقا منم همینرمشکلو دارم از نظر دور سر بچم39هفتشه ولی از نطر قد34هفته خیلی نگرانم دارم میمیرم از غصه

منم بررسی نوشته اما کسی ک سنو رو انجام داد گف نگران نباش صورتش بزرگه فقط یکم ولی دادم از نگرانی میمیرم

گف برو جای دیگ سنو.من ازمایش ژنتیک ندادم اصلا اسیدفولیک هم میخوردم

منم بررسی نوشته اما کسی ک سنو رو انجام داد گف نگران نباش صورتش بزرگه فقط یکم ولی دادم از نگرانی میمی ...

سر نی نی منم حدود ۳ هفته بزرگتره از پاش. دکتر سونو تعجب کرد ولی چیز غیرطبیعی تو نتیجه ننوشته. حالا برم پیش دکتر خودم ببینم چی می گه. انشالله که همه ی نی نی ها سالم و سلامت باشن.

مدیر پیج tutoring_room@ آموزش زبان انگلیسی

من الان هفته ٣٦ هستم به منم سونو گفت سرش بزرگه و احتماله ماكروسفالي داد دكترم گفت احتمالا اشتباه كرده چون سونو يك ماهه پيشم همه چيزش طبيعي بود حالا چهارشنبه بايد برم پيش متخصص بيماريهاي جنين تا مجدد سونو بشم

التماس دعا دارم منم خيلي نگران و عصبيم!

سر نی نی منم حدود ۳ هفته بزرگتره از پاش. دکتر سونو تعجب کرد ولی چیز غیرطبیعی تو نتیجه ننوشته. حالا ب ...

عزیزممم نی نی اومد به سلامتی؟خوبه؟تو رو خدا بگید منم مشکلم مثل شماست

عزیزممم نی نی اومد به سلامتی؟خوبه؟تو رو خدا بگید منم مشکلم مثل شماست

سلام جانم... بعله به دنیا اومد. اصلا سرش بزرگ نیست. دیگه سرش زودتر رشد کرده بود و بعدش رشدش متوقف شده بود. البته سر همه نوزادها نسبت به بدنشون یه کم بزرگتره که به مرور درست میشه ولی همه چیزش طبیعی بود. نگران نباش.

مدیر پیج tutoring_room@ آموزش زبان انگلیسی
سلام جانم... بعله به دنیا اومد. اصلا سرش بزرگ نیست. دیگه سرش زودتر رشد کرده بود و بعدش رشدش متوقف شد ...

خدارو هزار مرتبه شکر عزیزممم.خیلی خوشحال شدم😍😍😍😍مبارک باشه

2706