2737
2739
عنوان

تورو خدا کمک کنید . بزرگ بودن سر جنین ، کسی مثله من بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 58841 بازدید | 77 پست
فا جان ،، نی نی منم کله گنده هست .. اگه یادت باشه تو یه تاپیک دیگه بهت گفته بودم و نه دکتر سونوگراف و نه دکتر خودم چیزی نگفتن ...

من الان هفته 36 هستم ...

من که دلم میگه چیزی نیست ... نگران نباش ...

بیا اینجا خبر بده از دکتر اومدی ..
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
اگه توی خانواده کسی هست که سرش بزرگ باشه، ممکنه ژنتیک باشه. ولی مشکلی نباشه، پسر من سه هفته زود دنیا اومد، دور سرش ۳۷ بود، در صورتیکه، بچه های ۴۰ هفته ای دور سرشون ۳۵ هستش، هیچ مشکلی هم نداره، خیلی هم باهوشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان وبلاگم تقریبا اماده هست خوشحال میشم ببینین

http://www.niiniicenter.mihanblog.com/

دوستان این 2 روز تخفیف فوق العاده داریم

اگر سوالی دارین بیاین اینجا

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=198389&postID=8339190#8339190
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2728
آره فا عزیزم ؛ مال من هم سه هفته تفاوت داشت ، دقیقاً به من هم گفت مایع آمنیوتیک زیاده ، یه جورایی دکتر سونوگرافیست عوضی به من گفت بچه ناقصه ، من داشتم سکته می کردم ولی وقتی رفتم جای دیگه سونو کردم همه شون گفتن این تفاوت نرماله و نباید نگران باشی
2738
سلام فا جون تو اقوام ما یک موردی بود که بچه هیدروسفال بود چند تا سونو تو یک روز رفت و سریع دستور سقطشو دادند.
این چیزی که شما نوشتی طبیعیه و هیدروسفال نیست.
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
سلام مامانایی که مثل من نگران هستید من هم تا دو ماه پیش مثل شما داغون بدم و نگران اومدم برای شما بنویسم که بعد از این مثل من نگران نشید بچه من از هفته ۲۸ حاملگی سرش بزرگتر از سنش و بدنش کوچکتر از سنش بود دو هفته و در ۳۲ هفتگی شد ۴ هفته و هی مدام میرفت بالا تا جایی که در۳۶ هفتگی به ۶ هفته رسید یعنی سرش ۶ هفته بزرگتر از سنش و بدنش ۶ هفته کوچکتر از سنش بود نمیدونید دکترا چه تشخیص هایی برای بچه من دادن و چه حرفایی که بهم نزدن از تری زومی. تا دیسپلازی اسکلتی و کوتولگی و.... تازه مسخره ام هم میکردن میگفتن بذارش سر راه یا بذار بره تو سیرک کار کنه یا هرچه خوبان همه دارن تو یک جا داری و.... خدا میدونه من چه حالی بودم الان هم که دارم اینا رو مینویسم بغض کردم خلاصه من با چه حالی زایمان کردم و منتظر یه بچه عجیب بودم ولی خدا رو شکر بچه رو که اوردن کاملا طبیعی بود قدش ۵۰ سانت بود ولی دور سرش دو سانت و نیم از حالت عادی بزرگتر بود سونوگرافی که بردم گفت هیچ مشکلی نداره الان هم که دو ماهشه خدا رو شکر کاملا سالم و بسیار دوست داشتنیه و دور سرش هم هر روز عادی تر میشه خلاصه اصلا به حرف این سونو ها و دکترا گوش نکید
خواهر منم تو سونو های آخرش دور سر سه هفته بیشتر بود خیلی هم نگرانی بهش دادن.الان پسر خواهرم یه سالشه ماشالله تپلیه ولی سرشم کاملآ عادی خیلیم باهوشه..وقتی هم به دنیا اومد وزنش خیلی پایین بود ولی سرش به نسبت بزرگتر بود البته نه غیر عادی.
💑=👧👧🧒
2706